23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Bukovsko si zaslouženě připsalo tři body

0

Jak utkání ohodnotil mladovožický Jan Černý?

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: "Dnes jsme neodehráli dobrý zápas a prohráli. Většinu zápasu se hrálo na naší polovině, poprvé jsme inkasovali ve 21. minutě, když Bukovští zahrávali volný přímý kop ze zhruba pětatřiceti metrů od naší brány, na centrovaný míč si naskočil domácí hráč a usměrnil ho k tyči Hanzalovy branky, 1:0. Druhou branku jsme obdrželi chvíli před koncem prvního poločasu, ve 42. minutě jsme propadli u lajny a centrovaný balon dostali domácí na dvakrát do naší brány, 2:0. Do přestávky se už nic nestalo a do šaten jsme šli za tohoto stavu. Druhý poločas už byl zcela pod taktovkou domácích, vytvořili si několik vyložených šancí, dvakrát nastřelili tyč a jednou břevno, ale branku už nedali. Naopak před koncem jsme si vytvořili dvě slibné šance my, ale bohužel obě ztroskotaly na bukovském brankáři. A tak zápas skončil 2:0 a my z Bukovska odjíždíme bez bodu. Příští týden v neděli 4.6 od 17:00 hrajeme doma v Souhradí proti Jistebnici, kde budeme chtít získat všechny tři body. Všichni jste srdečně zváni."