17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

90. M. Dušek - 14. P. Kelbler , 25. V. Habr , 31. V. Habr (p.) , 61. J. Dolák , 65. V. Habr
0

Vojtěch Habr si připsal hattrick! Více už v hodnocení Jana Černého.

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: Dnes jsme utkání naprosto nezvládli a vysoko prohráli. Soupeř z Třebětic do nás vlétl a od první minuty byl lepším celkem a do přestávky nám nasázel tři branky. První gól padl ve 14. minutě, když hosté vystřelili ze zhruba třiceti metrů a bohužel pro nás střelu tečoval do protipohybu našeho brankáře stoper Břenda a míč skončil až v bráně, 0:1. Ve 25. minutě si špatně naplánoval vyběhnutí brankář Hanzal, třebetický hráč ho jednoduše obešel a míč dával do prázdné branky, 0:2. A naši hroznou hru podtrhla penalta, když ve 31. minutě zahrál ve vápně rukou Lukáš Kříženecký, tak se hosté z pokutového kopu ujali vedení již o tři branky, 0:3. Do poločasu již branka nepadla a do šaten se šlo za tohoto stavu. Po přestávce se již hra vyrovnala a my hosty přimáčkli na jejich polovině ale takřka z prvního druhopoločasového útoku hostí jsme znovu inkasovali. Když v 61. minutě neudržel v ruce střelu z poza vápna brankář Hanzal, tak z bezprostřední blízkosti hosté míč doklepli do sítě, 0:4. Za dalších čtyřech minutách už to bylo 0:5, když v 65. minutě jsme vyprodukovali chybu v obraně a z úniku Třebětice skórovali. Těsně před koncem v 90. minutě provedl jen kosmetickou úpravu skóre, po chybě obrany MARTIN DUŠEK, 1:5. Poté hlavní rozhodčí ukončil utkání. Příští týden v sobotu 22.4. od 10:30 hrajeme Řepči s naším nejméně oblíbeným soupeřem, kde budeme chtít zabrat a snažit se vrátit do podzimní formy. Všichni jste srdečně zváni.

P. Hanzal [-] - J. Teplo [-] (65. O. Kubále [-] ) , P. Břenda [-] , M. Krch [-] (80. M. Zachariáš [-] ) , O. Marek [-] - P. Kubále [-] , T. Písařík [-] , L. Kříženecký [-] , Š. Kukla [-] (68. L. Trefil [-] ) - M. Kříženecký [-] (62. M. Dušek [-] ) , T. Dušek [-] (70. M. Fiala [-] ) -