19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

Junior opět zabral a vzdálil se pronásledovatelům z Mirovic

9. V. Šrámek , 20. V. Šrámek , 78. V. Klíma (vl.) - 41. M. Škulina (p.)
0

Dvě porážky v zádech. S takovým pocitem nastupovali domácí proti Sedlici, kterou chtěli stůj co stůj porazit...

Šrámek zářil

Prvních 23 minut byli aktivnější domácí a zaslouženě si vytvořili náskok dvou branek. V 8. minutě Kagui ve středu hřiště vyslal mezi beky V. Šrámka, který svou šanci proměnil - 1:0. Ve 20. min. po rohu Kostky na přední tyč si naběhl opět V. Šrámek, balon lízl hlavou a ten skončil podruhé za Budošovo zády - 2:0.

Ve 23. min. zvonila tyč po pěkné akci Dohonyiho, který přihrál za obranu Kaguimu. Zdálo se, že zápas bude mít jednoznačný průběh, ale hosté se jen tak nevzdali a do poločasu byli lepším týmem na hřišti. V 26. min. ukázal hostující Dumský jak je mimořádně rychlý, když prošel středem jak nůž máslem a ocitl se sám před Reiserem a naštěstí pro Strakonice svůj tah zakončil střelou vysoko nad. Kontaktní gól přece jenom hosté vstřelili a to ve 40. min., po zmatku v obraně přišel penaltový zákrok Švejnohy a Škulina se nemýlil - 2:1.

Vlastňák vzal hostům naději

Druhý poločas byl vyrovnaný a do prvních dvou gólových příležitostí se dostali hosté a to hned v 50. min. nastartoval své sólo opět Dumský, tentokráte mířil mezi tyče, ale Reiser vytáhl fantastický zákrok a tak se skóre neměnilo. V 67. min. po domácím rohovém kopu hosté založili rychlý brejk Vaňkem, který ve vápně našel opět Dumského a jeho střela těsně minula cíl. V 71 min. jsme založil Junior rychlý brejk Maršalou, přihrál do vápna V. Šrámkovi a jeho střela šla do náruče Budoše. V 73 min. zápas rozhodl vlastní gól hostujícího Klímy Vl. Po stříleném centru Kostky si srazil balon za bezradně přihlížejícího Budoše - 3:1.

Ještě za zmínku stojí nádherně zahraná standardka Kostkou vedle zdi na V. Šrámka, ale ten Budoše neprostřelil. Domácí po dvou prohrách za sebou získali velice cenné vítěztví nad velmi dobrým soupeřem.

AUTOR: JIŘÍ CIBULKA

STATS

Branky: Šrámek V. 2x, vlastní Klíma Vl. - Škulina

Sestava domácích:  Reiser – Kalianko ( 70. Šíp ), Cibulka, Švejnoha ( 85 min. Gondek ), Boukalík – Dohonyi ( 80. Ouška ), Kostka, M. Šrámek, Maršala ( 87 min. Mikeš ) - V. Šrámek, Kagui ( 77. Kratochvíl )

Sestava hostí: Budoš – Klíma Vl., Hrouda, Dumský, Vaněk, Škulina, Sladký, Mikeš, Němec, Čapek, Panuška ( 55. Šípek )

Žluté karty – Cibulka, Kostka, Švejnoha - Vaněk, Škulina.

Střely na branku - 7  :  4

Rohy - 8  :  2

FK Junior Strakonice
V. Reiser [-] - M. Švejnoha [-] (84. D. Gondek [-] ) , P. Cibulka [-] (88. J. Mikeš [-] ) , K. Kalianko [-] (65. S. Šíp [-] ) , M. Boukalík [-] - V. Dohonyi [-] , M. Šrámek [-] (81. J. Ouška [-] ) , T. Kostka [-] , O. Kagui [-] (78. P. Kratochvíl [-] ) - J. Maršala [-] , V. Šrámek [-]

TJ Sokol Sedlice
M. Budoš [-] - J. Panuška [-] (58. D. Šípek [-] ) , M. Čapek [-] , J. Němec [-] , Z. Mikeš [-] , M. Sladký [-] , M. Škulina [-] , P. Vaněk [-] , D. Dumský [-] , J. Hrouda [-] , V. Klíma [-]

ŽK: 58. M. Švejnoha , 65. P. Cibulka , 82. T. Kostka , 84. P. Kratochvíl - 55. M. Škulina , 58. P. Vaněk .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: Křížovský Jiří - VANÝSEK Vladislav, HOMOLA Miloslav.