24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Volyně si doma neporadila s Chelčicemi

0

V zápase, kde už v podstatě o nic nejde se zrodila remíza. Stovka diváků si užila pohledný fotbal.

Kouba vstřelil první branku zápasu

Chelčice do zápasu vstoupily defenzivně a moc se nepouštěly do útoku. Naopak domácí neustále obléhali velké vápno Chelčic. Po několika střeleckých pokusech domácích se do první stoprocentní šance dostal Škopek, který dokonce udělal kličku Novákovi a pohodlně uklízel míč do prázdné branky. Přehlédl však dobíhajícího Trobla, který celou situaci pro hosty zachránil. Nakonec to byly hosté, kteří otevřeli účet utkání. Míč se po závaru před brankou Volyně dostal k Tesařovi, který přesně našel hlavu Kouby a ten pohodlně zakončil – 0:1

Němeček vyrovnal

Druhý poločas byli aktivnější domácí. Za svou snahu byli odměněni hned z kraje poločasu, Němeček využil nedůrazu hostující obrany a těžkým kopem trefil spodní roh chelčické branky – 1:1. Volyně mohla vzápětí zápas otočit, ale ve velké šanci selhala. Na druhé straně mohl rozvlnit síť Křenek, který se v minulém zápase trefil třikrát, ale jeho střelu do šibenice výtečně vytěsnil na břevno Šteco. O několik minut později měl další šanci Jaroslav Křenek, ale jeho hlavičkový pokus akrobaticky z brankové čára vykopl Mack, který si vysloužil potlesk domácího publika. Poslední slova tak mohl mít opět Němeček. V nastaveném čase druhého poločasu se hostující obrana dopustila faulu blízko svého pokutového území, ale domácí kanonýr tentokrát nemířil přesně a minul chelčickou branku.

Chelčice se v dalším zápase rozloučí s domácím publikem v duelu s mužstvem Vacova B. Výkop je plánován na 17:00.

Zdroj: FK Chelčice

FK Chelčice
Milan Martiš, trenér: Volyně byla tak čtvrthodiny lepší ze začátku utkání, potom jsme hru vyrovnali a začali jsme být trošku lepší my a z toho pramenila branka Tomáše Kouby po centru. Oni teda měli taky šanci ze začátku, ale neproměnili ji a také dali ještě jedno břevno. Do druhé půle jsem hráče nabádal, že trenér Volyně trochu změní hru, což se tak stalo a Němeček nám vstřelil gól. My jsme potom dali taky břevno a Křenek hlavičkoval do prázdné brány, ale obránce Volyně to vykopl. Takže dělba bodů je zasloužená.