Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

27.05.2017 13:30

23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO: Vlachovo Březí potrápilo Lhenice, ale na body nedosáhlo


Branky


0

Díky třem brankám v prvním poločase si Lhenice zajistily velice důležité tři body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Beran poslal domácí brzy do vedení

Na krásném pažitu a za krásného slunného horkého dne (hrálo se již od 13.30 hod.) Hráči Březí domácí úvodním tlakem pořádně zaskočili. Hned po vstupním jejich rozehrání vytvořili před lhenickou brankou závar, při kterém gólmana Dvořáka přiměli k několika skvělým zákrokům, při jednom z nich i za výpomoci stopera Kopfa, co vykopl míč z brankové čáry. Lhenický tým se následně ze sevření vymanil, postupně získával herně navrch, ale narážel na důslednou obranu soupeře a doplácel na sporé a nepřesné střelecké zakončování. V 11.´ zahodil gólovou tutovku Mrkvička, který snad ze dvou metrů poslal balón, prošlý zprava podél malého vápna, do boční sítě. Hned o minutu později neproměnil samostatný nájezd na branku Mahák. Nevyzrál sice v úniku na gólmana Uhera, ale vše ve 13.´napravil Beran, když přízemní střelou z 20 m k tyči překvapil strážce březské svatyně a Lheničtí šli do vedení (1:0). Březští ve snaze o vyrovnání pozapomínali na „zadní vrátka“ a na to doplatili. Sice si v 17.´ možnost k srovnání vytvořili dalekonosnou, dobře mířenou střelou a ve 24.´ po centru před branku s gólově cílenou koncovkou znovu, ale obě šance gólman Dvořák vytěsnil. Domácí tým po několika střelecky přesně nezakončených akcích již trestal. Ve 26.´ Mahák další jeho brejk tentokráte proměnil s únikem soupeři o dvě branky (2:0). A když ve 29.´ přidal z dorážky po Mahákově střele třetí gólovou trefu Prenner, zdálo se, že „březští kozlíci“ jsou na kolenou (3:0). Chyba lávky!  Nezahodili flintu do žita! Ve 32.´se jim Martínkem podařilo snížit na 3:1 a posíleni dosaženou brankou opět ožili a byli zase velice nebezpeční.

Březí již na obrat nedosáhlo

Po poločasové otáčce to byl lhenický tým, co ve 48.´ mohl po Beranově rohu a Surově hlavičce znovu upravit rozdíl na tříbrankový. Nestalo se, naopak až příliš brzy počal bránit dvougólový náskok a dostával se tím tak pod tlak jen se sporadickými útočnými výpady. Těmi nebezpečnějšími v 71.´se střeleckým zakončením Mar.Sedláka, co těsně minulo branku, v 74.´ Beranovým mířeným pod břevno, které vyškrábl na roh Uher jen díky své výšce, a též v 75.´ při nedotaženém Mahákově ataku. V 77.´, po nedůrazu domácí obrany před šestnáctkou, vypálil Kužvart, přesnou záměrnou nedal Dvořákovi šanci a kontaktní gól byl na světě (3:2)! Tlak Březských s blížícím se závěrem gradoval, ale stav 3:2 na ukazateli odolával. Vyvrcholil v prodloužení, které způsobilo sudím umožněné osvěžení hráčů pro velké horko, kdy zahrávali přímý kop a do šestnáctky domácích se vydal i dlouhán gólman Uher, převyšující všechny hráče o hlavu. I toto akutní nebezpečí ke „zplichtění“ v samém konci mače Lheničtí odvrátili a dosáhli tak na první vítězství v mistrovském jaru a na velice cenné tři body. 

 

Autor: Jan BumbaOhlasy k zápasu


SK Lhenice
Jan Bumba: Oba soupeři vstupovali do zápasu s vědomím nutnosti bodovat, neboť shodně s osmnáctibodovým ziskem je v poslední tabulce od sestupového pásma dělilo v blížícím se závěru soutěže jen pět bodů.
Sestavy


SK Lhenice
J. Dvořák [-] - K. Muška [-] , J. Mrkvička [-] (68. M. Sedlák [-] ) , M. Mahák [-] , D. Trojan [-] , P. Prenner [-] , J. Beran [-] , T. Tůma [-] , L. Kopf [-] , P. Starý [-] (51. M. Sedlák [-] ) , R. Sura [-]

FC Vlachovo Březí
M. Uher [-] - - J. Bízek [-] , R. Kalčík [-] , M. Hojdekr [-] , R. Lauda [-] , O. Pečený [-] (40. P. Dejmek [-] ) , J. Bušek [-] , J. Hubáček [-] , Š. Kužvart [-] , L. Martínek [-] , F. Daniel [-]

ŽK: 61. D. Trojan , 87. L. Kopf - 53. R. Kalčík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Toucha Matěj - NOVOTNÝ Jiří, HARVALÍK Miroslav.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Blaník Strunkovice 13 57:11 37
2 SK Čkyně 13 36:7 33
3 TJ Sokol Střelské Hoštice 13 29:23 28
4 FK Tatran Prachatice B 13 30:21 21
5 TJ Sokol Sedlice 13 34:30 21
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Roman Žurek 19
2 Miroslav Nedvěd 11
3 David Šefčík 11
4 Karel Hanzlík 10
5 Jakub Houda 10
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Tomáš Vlk 63 69% 1
2 Patrik Krull 60 65% 0
3 Lenka Veselá 58 63% 0
4 Roman Žurek st. 56 61% 1
5 Ladislav Frčka 54 59% 1
Zobrazit celou tabulku