19.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

--

--

Bystřice neuhlídala Granova, ten dal všechny branky hostů!

0

Nová Bystřice se na jaře trápí, jde od porážky k porážce a i když poslední zápasy prohrává jen o branku, moc radosti z fotbalu teď Bystřičtí nemají... Dobrá Voda před utkáním s Jiskrou nevstřelila dva zápasy branku. Proti Bystřici se ale probudila největší zbraň Dobré Vody, Michal Granov...

Tři góly v posledních třech minutách poločasu!

Zápas začal z obou stran opatrně. První brankovou příležitost měli domácí, po povedeném centru na zadní tyč ale úspěch neslavili. Ani Dobrá Voda nezůstávala pozadu a dostala se do několika slibných příležitostí, jenomže na brankáře Badinku si nepřišla. Před konečným hvizdem prvního poločasu se ale skóre přece jen měnilo.  A ne jednou…

Dobrovodský průnik ze 43. minuty po straně hřiště domácí nezachytili a hostující hráč byl zfaulován ve vápně – penalta! Míč si postavil Michal Granov a kanonýr poprvé v zápase rozvlnil síť – 0:1! Nová Bystřice se z inkasované branky ještě ani nestačila oklepat, když její rozehrávku napadal Arnold, donutil bystřické zadáky chybovat a Granov byl na místě – podél brankáře upravil na 0:2.

Divokou pasáž utkání zakončili ve 45. minutě domácí, když rozhodčí Crkva odpískal faul na hranici vápna a domácí kapitán Frühauf se prosadil střelou přes zeď – 1:2.

Domácí snížení přišlo pozdě

Dobrá Voda se dočkala uklidňující branky v 67. minutě minutě, kdy po standardní situaci vyhrál Rosa dva klíčové souboje, dostal se k zakončení a tečující Granov mohl slavit hattrick – 1:3. Další šance ke skórování a definitivnímu potvrzení výhry hosté neproměnili. Domácí dramatizace utkání ale přišla pozdě. V 90. minutě se dostal do úniku novobystřický útočník, hosté ho zastavili v šestnáctce jen za cenu faulu a pískala se druhá penalta zápasu. Havel  ji proměnil jen se štěstím, když si Pauer na míč sáhl, ale nakonec mu propadl za brankovou čáru – 2:3. Hned na to rozhodčí ukončil zápas a Dobrá Voda tak mohla oslavit tříbodový zisk.

FK Olympie Březová
Michal Granov (útočník): „Po brance na 3:1 jsme mohli definitivně rozhodnout v několika šancích, ale neměli jsme štěstí. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě a chtěl bych pochválit Jakuba Marka, který nám přišel pomoci z béčka a tradičně patřil k nejlepším na hřišti.“

Počet diváků: 120. Rozhodčí: Crkva Robert - VÍTEK Miroslav, ŠKUTHAN Jaroslav.