26.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Protivín rozhodl o třech bodech během první půle

0

Hráči Protivína si připsali na domácím hřišti druhou výhru vřadě. O vítězství nad mladíky z Písku rozhodli do poločasové přestávky, když se k trefě Sládka přidali i bratři Vorlové. Hosté stačili ve druhém poločase snížit zásluhou Zušťáka.

podrobnosti připravujeme

FC Písek B
webové stránky FC Písek: "Utkání se rozhodlo už po prvním poločase,kdy zbytečné chyby pomohli domácím k vedení 3:0. Ve druhém poločase hráči bojovali a ukázali,že fotbal hrát umějí.Stínem zápasu byl likvidační zákrok J.Vorla na Davida Václavíka,který rozhodčí ocenil jenom žlutou kartou.Davidovi přejeme brzké uzdravení."