23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Náměšť B překvapivě nestačila na Okříšky B

0

Okříšky B svého soupeře zaskočily a porazily domácí Náměšť po slušném výkonu 2:0.

V první půli branka nepadla

Zápas dvou rezervních týmů přivítala Náměšť Okříšky. Domácí chtěli v zápase s Okříškami kde byli jasným favoritem naplno zabodovat. Okříšky se již smiřují se sestupem do nižší soutěže. Podzimní duel skončil ale pouze remízou 2:2. V prvním poločase se čtyřicetpět přítomných diváků mohlo pouze nahřívat na slunečních paprscích, protože ani jeden s týmů se nedokázal trefit mezi tři tyče.

Hosté nečekaně dvakrát udeřili

Až druhý poločas přinesl změnu skóre, která však většinu přítomných nepotěšila. V 60. minutě se prosadil Filip Rampír a poslal hosty do překvapivého vedení 0:1. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale hosté s pozorným Onřejem Syrovým odolávali. Naopak v 85. minutě využil domácí zaváhání Jan Dokulil a  stanovil tak překvapivou výhru pro hosty v poměru 0:2.

SK Huhtamaki Okříšky B
Paděra Jiří, trenér: Dneska jsme pozorně bránili a hráli na brejky. Domácí jsme k ničemu nepustili.