Živanice těsně udolaly Kratonohy

0

Rozhodl žolík Janecký.

V prvním dějství branka nepadla

Již v úvodu utkání měl gólovou šanci Hundák, kterou ale neproměnil. Zápas mnoho fotbalové krásy nenabídl. Kratonohy se soustředily na obranu a domácí se herně trápili.

Střídající Janecký parádní ranou rozhodl

Druhý poločas měl podobný průběh. Hra byla plná nepřesností. V domácím dresu nejvíce zahrozili Ujec a Petrus. V 63. minutě měly Kratonohy blízko k brance, když nastřelily tyč.  V 68. minutě přišel na hřiště Josef Janecký a toto střídání se domácím vyplatilo. Ten se totiž šest minut před koncem utkání opřel do míče z hranice velkého vápna a krásnou střelou pod břevno rozhodl utkání - 1:0! Hosté mohli vyrovnat v nastaveném čase, když trefili břevno Volšíkovy branky.