22.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2014-2015

--

Polička nedala Žamberku šanci

1. M. Stejskal , 57. J. Molnár (vl.) , 72. M. Kovář , 83. M. Vondra
0

Duel dvou sousedních celků v tabulce měl jednoznačného vítěze. Žamberk svým vstupem do zápasu, a také vlastním gólem, výhru Poličce tak trochu daroval.

Dvanáctá vteřina - 0:1

Poličku nastartovala rychlá branka hned z dvanácté vteřiny, kdy se po dlouhém pasu Škody obtočil kolem domácího obránce Stejskal a křižnou střelou uklidil míč zá záda Martinovského. Jediná šance domácích z prvního poločasu, která snad stojí za zmíňku, je střela Čady. Jeho pokusu ale scházela větší razan

Vlastní gól Žamberku utnul šance na body

V druhé půli nechtěli žamberkští dopustit stejnou tragédii jako v první půli a začali aktivněji. A opravdu přišel gól domácích. Naneštěstí Molnár nedal svému spoluhráči Martinovskému žádnou šanci - 0:2. Jakákoliv snaha domácích po tomto smolném okamžiku upadla. Hosté se dostali do hry a vytvářeli si gólové příležitosti. Čtvrt hodiny před koncem se po straně uvolnil Netolický, jehož milimetrovou nabídku využil Kovář - 0:3. O pět minut později zasadil definitivní tečku za zápasem střídající Vondra.