19.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

--

Starý Máteřov kontroloval situaci a vyhrál nad Mněticemi

0

Sobotní duel mezi posledními Mněticemi a domácím Máteřovem vyzněl lépe pro tým z obce pod pardubickým letištěm.

Rychlá branka pobídla Máteřov, Mnětice zahudaly na břevno

Na hřiště osmého týmu tabulky přijelo trápící se mužstvo Mnětic, které je na posledním, čtrnáctém místě a s celkově osmibodovým ziskem patří mezi nejžhavější kandidáty na sestup, který nad ním visí jako Damoklův meč. Naneštěstí pro Mnětické ani dnes se jim nepodařilo vyhrát.

Tým Starého Máteřova hostí dusil už od začátku a výsledkem tohoto tlaku byl brzký gól, ve čtvrté minutě zápasu po povedeném centru Meduny skóroval do sítě Mnětických hlavou Hlaváček.

Hosté se snažili, ale už v 15. minutě zvýšil Fenyk, na což odpověděli hosté krásným břevnem, které ale k úlevě domácího družstva pouze jasně zazvonilo, ale neznamenalo snížení. Hra se do poločasu uklidnila a týmy tedy šly do šaten za stavu 2:0.

Máteřovský Fenyk pojistil vítězství

Po přestávce jako by Mnětickým docházel dech, Máteřov kontroloval zápas a na konečné 3:0 zvyšoval nejlepší hráč zápasu Fenyk.

Máteřov si tudíž připsal tři body a Mnětice odjely jako již mnohokrát v této sezóně s prázdnýma rukama.

Místo: Starý Máteřov. Počet diváků: 100.