19.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Heřmanův Městec vyprovodil Pomezí čtyřkou

0

Raketový start do zápasu předvedli domácí, kteří již v páté minutě vedli po brance Straky. V sedmnácté minutě vedl Heřmanův Městec o dvě branky, prosadil se Hlaváč. Sotva se domácí doradovali z druhé branky, přidal Hlaváč svůj druhý zásah. Obě trefy od sebe dělila minuta! Zbytečné oslabení pro svůj tým předvedl Šafránek, který se po dvou žlutých kartách, z 37. a 38. minuty, odebral předčasně do sprch. I v deseti lidech byli domácí lepším celkem a v 78. minutě přidali čtvrtý gól po brance Davida Jablečníka. Heřmanův Městěc tak zcela zaslouženě rozstřílel Pomezí 4:0.