13.kolo, Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , 2014-2015

--

--

Domácí zápas nezvládli

0

Oslabené Bernartice se na domácím hřišti postavily mírnému favoritovi z Radvanic.

Utkání, které v samém závěru vypadalo spíše jako bitva než jako fotbal se po třech brankách radovali šťastnější hosté.

Rozhodující trhák

Radvanice chtěly v Bernarticích zvítězit a od první minuty si za tímto cílem tvrdě šly. Domácí nejdříve neuhlídali levou stranu hřiště a po hezké akci se radoval hostující Duben. Druhou branku ještě do poločasu přidal s notnou dávkou štěstí Císařovský, když prostřelil brankáře domácích z dvaceti metrů.

Řežba

Druhý poločas se nesl v duchu boje, který už nemohl nikdo zastavit. Rozhodčí Herák netrestal ani velmi hrubé fauly a na hřišti to podle toho také vypadalo. Domácí dokázali pouze snížit na 1:2 ovšem obratem Radvanice zvýšili na 1:3 a bylo rozhodnuto. Utkání se k údivu všech dohrálo bez karet, ale také bez větších šancí.

Místo: Fotbalové hřiště Bernartice. Počet diváků: 60.