13.kolo, Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , 2014-2015

--

Jasná záležitost

0

Chvaleč maximálně využila domácí prostředí. Výhra 5:1 hovoří za vše.

Domácí rozhodli utkání sice až ve druhém poločase, ovšem i v tom prvním se bylo na co koukat. Hrdinou zápasu se stal čtyřgólový střelec Přívratský.

Byly to nervy

Po prvním poločase svítil na ukazateli skóre stav 2:1, což určitě neznačilo jednoznačné utkání. Ovšem když by domácí Votava proměnil hned několik velkých příležitostí, mohlo být o přestávce po zápase. Takhle však hosty hnala dál nějaká tak jiskřička naděje.

Další tři branky v síti hostů

Jenže i tuto nepatrnou jiskřičku domácí Chvaleč rychle uhasila, když přidala rychlou branku na 3:1. To hosté nevydrželi a úplně se sesypali. Střelec Přívratský přidal ještě dvě branky a pečetil na konečných 5:1. Hosté mohou být rádi, že si z Chvalče odvezli pouze bůra.

Místo: Fotbalové hřiště Chvaleč. Počet diváků: 45.