Těšetický Kraizel rozhodl na začátku druhého poločasu

0

V prvním poločase přibližně stovka diváků branku neviděla, pak se jim však domácí Ivo Kraizel revanšoval i s úroky. Ve 47. a 49. minutě dvěma trefami zařídil tři body pro Těšetice, později vítězství potvrdil ještě Tomek.

Shrnutí prvního poločasu

3. Částkův trestný kop přeletěl domácí branku

7. Maxerovu střelu vyrazil M. Trávníček na roh

9. Katolický šel sám na brankáře, ale Coufal tuto akci zlikvidoval včasným vyběhnutím

46. střídání - domácí: P. Zimmermann nahradil Trlicu

47. Po Kosecově rohu vstřelil Kraizel branku odrazem míče od břevna za čáru - 1:0

49. Na A. Trávníčkův pas za obranu si naběhl Kraizel a zkušeným obstřelením brankáře zvýšil - 2:0

54. střídání - hosté: Říha vystřídal Popa

60. střídání - hosté: Nejeral nahradil Horvátha

64. střídání - hosté: Havelka vystřídal Hobzu

66. M. Tomkovu střelu k levé tyči zblokoval Jeřábek na roh

68. střídání - domácí: M. Zimmermann nahradil Katolického ( "C" pásku převzal Kraizel)

70. P. Zimmermann vybídl pasem za obranu Kosece, který udělal ve vápně závar a M. Zimmermannova střela se od M. Tomka odrazila do sítě - 3:0

75. ŽK: Kosec (faul)

76. střídání - domácí: Prokeš vystřídal Kosece

80. střídání - hosté: Keil nahradil Svobodu ( "C" pásku převzal Keil)

82. Částkova střela skončila na pravé tyči domácí branky

84. střídání - domácí: K. Trávníček vystřídal M. Trávníčka

86. Bezroukovu dělovku k levé tyči vyrazil Coufal krásným zákrokem na roh

Autor: Václav Tkadlec

Počet diváků: 100. Rozhodčí: NIKOLAI Petr - KRAIZEL Lukáš (N), KLOUDA Eduard (N).