8.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2016-2017

Čábela vystřelil v samotném závěru Kájovu překvapivou výhru

0

Favoritem utkání byla domácí Horní Planá, ale šťastnější byli hosté z Kájova!

Klik otevřel skóre, Kolaj srovnal

Horní Planá vstoupila do utkání s velkou chutí a od úvodního písknutí dostávala Kájov pod velký tlak, který se jí podařilo brzy přetavit v úvodní branku zápasu. V šesté minutě se totiž prosadil ve druhém utkání za sebou záložník Tomáš Klik, kterého našel pěknou kolmicí Bauer a Klik přesnou ranou k tyči otevřel skóre zápasu. Klik si oblibil střílení branek v úvodních minutách zápasu, protože v minulém utkání vstřelil branku jen o minutu později než Kájovu, 1-0

Další příležitost měl ostrostřelec Schönkypl, ale jeho dalekonosný pokus orazítkoval pouze břevno Frühaufovy svatyně.

Kájovu se podařilo přečkat úvodní tlak domácích a vytovnat. Ve 38. minutě vyrobila domácí obrana velkou hrubici a Luigi Kolaj se dostal do samostatného úniku, obešel brankáře Ryneše a pohodlně poslal míč do prázdné brány, 1-1

Více se v prvním dějství nestalo a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Domácí srovnali ihned po inkasované brance

Druhá půle se nesla v duchu té první. Domácí měli několik gólových příležitostí, ale žádná neskončila za zády Frühaufa. Naopak na druhé straně se ujal pokus Igora Didkivského. Němcův trestný kop našel hlavu Čábely, míč se dostal k Didkivskému a ten levou nohou umístil míč k tyči, 1-2

Na vyrovnání diváci nemuseli příliš dlouho čekat, protože ihned po inkasované brance vystřelil projektil ze své nohy Král, jeho pokus hostující brankář Frühauf vyrazil do strany pouze k nohám dobíhajícího Petra Schönkypla, který propálil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na 2-2!

Když už utkání směřovala k dělbě bodů, tak se přihlásil Kájovský David Čábela. Domácí obrana zastavila L. Maška pouze nedovoleným zákrokem a střílený centr z kopačky Petra Žilavého z trestného kopu si našel před brankou Čábelu, který hlavou strhl vítězství na stranu hostujícího Kájova, 2-3!

TJ Smrčina Horní Planá
V. Ryneš [-] - L. Parai [-] , P. Schönkypl [-] , T. Klik [-] , A. Kvasnička [-] , V. Ryneš [-] , A. Kvasnička [-] , R. Bauer [-] , J. Oškrda [-] , M. Bednář [-] , M. Koza [-]

TJ Sokol Kájov
M. Frühauf [-] - V. Žilavý [-] , P. Žilavý [-] , J. Němec [-] - P. Doubek [-] , I. Didkivský [-] - M. Anderle [-] , L. Mašek [-] , L. Kolaj [-] , A. Didkivský [-] , D. Čábela [-]

ŽK: 90. J. Oškrda - 20. T. Galko , 20. L. Mašek , 26. A. Didkivský , 80. V. Žilavý . ČK: 87. T. Galko .
Hráči zápasu: D. Čábela .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Janda Jaroslav - KASTENMAJER David (N), ŽILAVÝ Vladislav (N).