15.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Oboustranně hezký zápas skončil spravedlivou dělbou bodů

0

Po remízovém prvním poločase, se obě mužstva až do konce utkání přetahovala o vedení. Domácím se povedlo vyrovnat v poslední minutě utkání.

První poločas přinesl po jedné brance na každé straně

Ze začátku se obě mužstva spíše oťukávala a hrát se začalo až později. V prvním poločase padli dvě branky a obě mužstva si je rozdělili po jedné. Další brankové vzrušení již nenastalo a tak se do kabin šlo za remízového stavu.

Ve druhém poločase drama až do konce

Druhý poločas měl náboj až do konce. Zpočátku to vypadalo na poklidný průběh, a až po hodině hry začali padat branky. Nejdřív se domácí dostali do vedení 2:1. Poté hostující tým zvýšil obrátky a dvěma góly průběh zápasu otočil. Hostům se málem podařilo udržet těsné vedení skoro až do konce zápasu. Jenomže v poslední minutě se Hlušicím povedlo vyrovnat a spadl jim veliký kámen ze srdce. Za průběh hry si totiž domácí prohrát nezasloužili a remíza tak byla spravedlivým vyústěním hry.

SK Čechie Hlušice B
Hlušice: Nebyl to špatný zápas. Remíza je zasloužená. Hodně by nás mrzelo, kdybychm před koncem nevyrovnali.

SK Libčany B
Libčany: Škoda, že jsme neudrželi vedení až do konce utkání. Výhra by nám hodně psychicky pomohla

J. Trejbal [-] - R. Vlášek [-] , R. Batelka [-] , O. Pařízek [-] (46. M. Průcha [-] ) , M. Šimůnek [-] - V. Koutný [-] , D. Žilka [-] (55. J. Trejbal [-] ) , E. Pařízek [-] , T. Szejut [-] - M. Holman [-] , J. Šimůnek [-]

P. Červenka [-] - M. Horáček [-] , M. Tlučhoř [-] , M. Kroupa [-] , J. Adlaf [-] (28. D. Vlasák [-] ) - T. Novák [-] , J. Ježek [-] , J. Zahradník [-] , J. Pavlíček [-] - V. Hruška [-] , J. Zikl [-]

ŽK: 35. D. Žilka - 37. T. Novák .
Hráči zápasu: M. Šimůnek , M. Holman - J. Ježek .