14.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Nevídaná kanonáda v Syrovátce

0

Takovou kanonádu IV. B. Třída ještě nezažila. Domácí tým si z chutí zastřílel a branku dokonce vstřelil i gólman Syrovátky Tluka, a to přímo z výkopu

O tomhle zápase se toho moc napsat nedá. Hrálo se na jednu bránu. Hosté vůbec nestíhali a domácí si na hřišti dělali, co chtěli. Už když skončil první poločas 9:1, tak diváci byli u vytržení. Ale to co viděli ve druhém poločase, tak to viděl málokdo. Syrovátka přidala dalších 14 branek a poslala domů hosty s nevídaným debaklem. Domácí hráči se pouze předháněli, kdo kolik vstřelí gólů. Na podzim Syrovátka vyhrála v Lovčicích 0:3, ale takový výsledek určitě nečekala.

TJ Slavoj Syrovátka
Syrovátka: Syrovátka: Proti jedenácti hráčům rezervy Lovčic jsme si s chutí zastříleli a kromě výrazně střelecky potentních sedmi-gólového střelce Vaška Čiháka a pěti-gólového Daniela Pleskota se dokonce přímo z výkopu trefil i brankář Jaroslav Tluka!