12.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Nádherná přestřelka v Nepolisech

0

Od začátku až do konce utkání se oba soupeři přetahovali o vedení. Dnes dostali obrany volno a všichni útočili. Výsledkem bylo devět vstřelených branek a šťastnější hosté.

Vyrovnaný první poločas vyhráli domácí

Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit trvalejší převahu. Celý obraz hry předurčili dvě branky v průběhu jedné minuty, kdy nejdřív otevřel skóre hostující Hlaváč. Aby hned vzápětí vyrovnal domácí Tomáš Hanuš. Poté se domácí malinko utrhli a brankami Fiňka a Spejchala  vyhráli první poločas 3:1.

Hosté ve druhém poločase spustili brankostroj

Úvod druhého poločasu domácí hrubě podcenili a dostávali gól za gólem. 48, 59 , 63... To jsou minuty ve kterých padli tři branky a vypadalo to na definitivní obrat. Jenomže proti byl Tomáš Hanuš, který srovnal na 4:4. Nakonec se ale stejně radovali šťastnější hosté. V 69.minutě zápas rozhodl Gracík pátou brankou svého týmu.