15.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Lokáda jede pořád na vítězné vlně

0

Další těžký zápas odehráli zkušení matadoři z Lokomotivy, proti mladému týmu z Libřic. Opět díky své zkušenost domácí vyhráli a pořád si drží naději na postup.

Branka Šubrta rozhodla první poločas

Jako vždy, vstoupila Lokomotiva do utkání rozvážně a hlavně se snažila držet míč a moc ho soupeři nepůjčovat. Mladý tým z Libřic dělal domácím největší problémy svým aktivním napadáním, které mu vydrželo skoro celý zápas. V prvním poločase měli víc šancí domácí a jednu z nich proměnil Šubrt na 1:0. Hosté se k pořádnému zakončení dostávali hodně sporadicky, a proto také skončil první poločas 1:0 pro domácí.

Ve druhém poločase rozhodl o vítězství domácích čerstvý čtyřicátník Frizel

Domácí i ve druhém poločase hodně drželi míč, ale hosté byli ještě živější. A navíc kdokoliv z hostujícího týmu vystřídal, tak byl adekvátní náhradou za hráče ze základu. Libřice srovnaly na 1:1 brankou Daniše. Jenomže Lokomotiva měl dnes na hřišti oslavence Frizela, který své čtyřicáté narozeniny oslavil tím nejlepším způsobem. Vstřelil totiž vítěznou branku. Díky jeho gólu vyhrála Lokomotiva Hradec Králové 2:1 a udržela se na prvním místě tabulky.

TJ Lokomotiva Hradec Králové B
Jirka Javůrek - Lokomotiva HK: Celý zápas jsme byli lepší. Držení míče jsme měli tak 65 : 35. I na šance jsme vyhráli asi 7 : 2. Ale musím uznat, že hosté nám dělali veliké problémy jejich napadáním a rychlostí. Byl to těžký zápas. Za hráče zápasu jednoznačně volíme Lukáše Frizela a to hned ze tří důvodů. Dal gól, jeho branka byla vítězná a navíc dnes slaví čtyřicáté narozeniny. Tak vše nejlepší Lukáši...