4.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2016-2017

--

Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnějším týmem domácí

5. M. Veith , 48. J. Kalvas - 58. B. Chovítek (p.)
0

Z převahy a celé řady šancí favorit v prvním poločase vytěžil jen nejtěsnější náskok, který navýšil krátce po pauze. V 58. minutě však Stráž z penalty snížila, až do konce domácím pořádně zatápěla a nastřelila i tyč a břevno.

Číměř
František Adamec: O výhru jsme se strachovali, ale důležité tři body jsme získali. Hra však nebyla ideální.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vlastimil Šicner: Na hřišti vedoucího celku průběžné tabulky OP mužů nám utekly začátky obou poločasů. V prvním jsme inkasovali branku v 5. minutě, kdy jsme nepokryli hlavičkujícího Veitha po rohovém kopu a ve druhém jsme ve 48. minutě jen přihlíželi přesné gólové trefě Kalvase zpoza velkého vápna. Od stavu 2:0 jsme postupně převzali iniciativu, nastřelili v rychlém sledu tyč a břevno a v 58. minutě snížili B. Chovítkem z penalty za podražení Jana Kozla na 2:1. V dalším průběhu utkání jsme byli několikrát krůček od vyrovnání skóre, ale přes veškerou snahu se nám to již nepodařilo.

Číměř
P. Drábik [-] - R. Sehner [-] , M. Veith [-] (65. T. Láf [-] ) , F. Náprava [-] , J. Záhorka [-] (86. J. Kaiseršot [-] ) , V. Mol [-] (65. M. Běhoun [-] ) , J. Strejček [-] (70. K. Mihulka [-] ) , J. Drábik [-] , Z. Březina [-] , J. Kalvas [-] , P. Nižník [-]

J. Jedlička [-] - P. Přílepek [-] , J. Kozel [-] , M. Zvára [-] (65. D. Škopek [-] ) , V. Rusynka [-] , V. Čurda [-] , B. Chovítek [-] (86. Z. Koranda [-] ) , J. Jančura [-] , P. Chmelař [-] , T. Merčák [-] , J. Šimánek [-]

ŽK: 75. F. Náprava - 65. T. Merčák .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: HONZÍK René - PÁNEK Miroslav (N), ŠICNER Vlastimil (N).