14.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Proti oslabenému týmu domácích nedalo velkou práci vyhrát

0

Malšovických hráčů nastoupilo pouze osm a to hodně usnadnilo hradecké Lokomotivě cestu za vítězstvím. Domácí dokonce dokázali uhrát bezbrankový druhý poločas.

Všechny branky zápasu padly v prvním poločase

Pouhý šest diváků vidělo fotbal nevalné úrovně. Domácí tým se opět nesešel a tak osm statečných odolávalo náporu hostí. Lokáda se v prvním poločase prosadila čtyřikrát, ale její okénka v obraně domácí potrestali dvakrát. Poločasové skóre 2:4, bylo pro domácí hodně milostivé.

Ve druhém poločase branka nepadla

Lokomotiva Hradec Králové se přizpůsobila pomalé hře domácích a vzniknul z toho absolutně nezáživný fotbal. Ve druhém poločase sice bylo několik nadějných šancí, ale ani jedna se neujmula. Zápas skončil vítězstvím Lokády 2:4, ale bylo to takové vítězství z povinnosti. Lokomotiva Hradec Králové se udržela na prvním místě tabulky před Nedělištěm díky lepšímu skóre

TJ Sokol Malšovice B
Malšovice: Když už se nesejdeme ani doma, je to smutné...

TJ Lokomotiva Hradec Králové B
Sváťa Kopecký - Lokomotiva HK: Proti oslabenému týmu domácích jsme podali nevalný výkon. Takový nezáživný fotbal. Byla to výhra z povinnosti,

P. Kloubec [-] - J. Lukeš [-] , J. Khol [-] , Z. Velinský [-] , T. Pilc [-] - T. Valc [-] , Z. Papík [-] , T. Pikola [-]

J. Němec [-] - J. Malý [-] , J. Javůrek [-] , M. Šubrt [-] , O. Franc [-] - V. Čech [-] , V. Čech [-] , L. Frizel [-] - S. Kopecký [-] , M. Tichý [-] , T. Tuček [-] (73. M. Sobotka [-] )

ŽK: 85. Z. Velinský .
Hráči zápasu: Z. Papík - M. Tichý , J. Javůrek .