12.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

--

--

V zápase kola vyhrála Lokomotiva Hradec Králové a upevnila si první místo v tabulce

0

ŽK:  2:3

Vyrovnané utkání, které pro sebe ve druhém poločase rozhodli zkušenější hosté

V prvním poločase padly čtyři góly

Na začátku utkání měli domácí velkou převahu. Byli důraznější a také dřív u všech balónů. Ale domácím pomalounku docházel dech a do hry se dostávala i Lokáda. Herně byli lepší domácí, ale gólově to bylo vyrovnané. Oba týmy totiž v prvním poločase vstřelily po dvou gólech. První poločas skončil 2:2 a v domácích byl dobrý pocit, že tento zápas vyhrají

V druhém poločase střílela pouze Lokáda

Druhý poločas začali náporem domácí, ale ani jedna z jejich šancí se neujala. Postupně hosté vyrovnali hru a častěji drželi míč na kopačkách. A co je hlavní, tak Lokáda dokázala své tutové šance proměnit a odskočila domácím na rozdíl dvou branek. Domácí se sice snažili svýsledkem něco udělat, ale jejich snaha byla marná. Ve druhém poločase hradecká Lokomotiva svou zkušeností a fotbalovostí dotáhla zápas k vítěznému konci. Pro domácí je to hodně krutá porážka, ale Lokomotiva vyhrála zaslouženě.

TJ Sokol Sendražice
Sendražice: Hráli jsme dobře, ale bohužel ve druhém poločase se nám nepovedlo vstřelit branku a proto jsme prohráli.

TJ Lokomotiva Hradec Králové B
Sváťa Kopecký - Lokomotiva: Opět jsme dokázali vyhrát hlavně naší zkušeností a fotbalovostí.

M. Satranský [-] - J. Merxbauer [-] (46. J. Michalička [-] ) , L. Hlavatý [-] , M. Štorek [-] , A. Pejcha [-] - J. Fedor [-] , O. Zimmermann [-] , P. Koval [-] , J. Modrý [-] (31. O. Dus [-] ) - J. Satránský [-] , P. Vrána [-]

J. Němec [-] - O. Franc [-] , R. Kollár [-] , M. Šubrt [-] , J. Javůrek [-] - M. Borovský [-] , V. Čech [-] , R. Čech [-] , L. Frizel [-] - S. Kopecký [-] (75. L. Sobota [-] ) , M. Tichý [-]

ŽK: 35. M. Štorek , 71. J. Fedor , 89. P. Koval - 41. O. Franc , 52. R. Čech .
Hráči zápasu: J. Fedor - V. Čech , R. Čech .