11.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Souboj vedoucích celků tabulky pro Lokomotivu Hradec Králové

0

Dnes jsme za fotbalunas.cz navštívili toto atraktivní utkání IV.A třídy, kde se potkal první s druhým. Souboj o první místo přinesl jednoznačný výsledek. Zkušenější domácí, žádné drama nepřipustili.

Zápas začal mírnou převahou domácích, kteří se hned v úvodu dostali do vedení brankou Tučka. Mladší hosté nezvládali pokrývat rychlejší kombinaci domácích a sami se tím dostávali pod tlak. Až za stavu 2:0 pro Lokomotivu, Černilov opticky vyrovnal hru, ale byla to Lokáda kdo opět skóroval. A tak se šlo do kabin za již skoro rozhodnutého výsledku. Oba týmy o poločase jednou prostřídali, ale více to pomohlo Černilovu. Černilov byl ve druhém poločase o hodně aktivnější a odměnou jim bylo snížení na 1:3. Od té doby byl zápas hodně divoký a hrálo se nahoru , dolů. V podstatě za každou šancí hostí, přišla ještě větší šance domácích. A definitivní tečku za utkáním dal v poslední minutě zápasu Čech na 4:1. Mladý obránce Černilova Benák porážku neunesl, a po odpískání konce zápasu se slovně pustil do rozhodčího. Zcela zaslouženě , ale vlastní hloupostí, vyfasoval červenou kartu.

Střely na bránu:       7:3

Střely mimo:            8:7

Ofsajdy:                   2:1

Rohy:                       8:4

Fauly:                      12:12

V prvním poločase tři góly pro domácí

3' -  Po pěkné akci z pravé strany se ujímá Lokáda vedení 1:0 brankou Tučka.

9'  -  Sváťa Kopecký střílí vedle levé tyče hostující branky.

13' -  Trestňáček domácího beka našel přesně hlavu Tučka a je to 2:0.

16' -  První vážnější akci Černilova likviduje domácí gólman.

17' -  Nepovedený centr domácího zápožníka hodně vystrašil hostujícího gólmana. Naštěstí pro něj, zapadl za břevno.

34' -  Domácí bek, svou chybou nabízí gólovku hostům. Ale svou jeho chybu napravil skvělým zákrokem Čech. Poté střela nad bránu Lokomotivy.

38' -  Dalekonosný pokus hostí skončil vysoko nad.

39' -  Po rohu domácích se nakonec k míči prodral domácí Borovský a hlavou zvyšuje na 3:0.

42' - Kombinace Tučka a Tichého zakončená střelou vedle.

44' -  Hosté mají skoro gólovku, ale míč jim uzmul domácí gólman.

45'- Po šťastném odrazu, se Borovský řítil sám na bránu, ale přestřelil.

Druhý poločas domácí pohlídali

48' -  Domácí hráč se šikovně uvolnil a vypálil těsně nad bránu.

56' -  Hostující hráč tak dlouho zpracovával balon ve vyložené pozici, až ve zmatku přestřelil.

58' -  Kombinace domácích přinesla střelu Kopeckého vedle.

61' -  Konečně uhodilo i na druhé straně. Po samostatné akci Matouška, hosté snižují na 3:1.

69' -  Domácí Tichý napřáhl k ráně a zvonilo břevno !!

72' -  Po rohu hostí, vyhlavičkoval domácí bek míč z brankové čáry.

82' -  Proti sobě se řítili domácí gólman a hostující útočník. Gólman o chloupek souboj vyhrál.

83' -  Jasná gólovka hostí těsně vedle.

85' -  Sólo Kopeckého skončilo vedle levé tyče.

86' -  Domácí neproměnili další gólovku.

88' -  Čech si udělal prostor, vystřelil, ale v cestě stála levá tyč!!

90' -  Borovský sám před gólmanem nedal.

90' -  Čech si vše vynhradil v nastaveném čase gólem na 4:1.

TJ Lokomotiva Hradec Králové B
Jirka Javůrek - Obránce domácích: Dobře jsme si pamatovali jak nás mladý tým domácích na podzim u nich přehrál tvrdostí i nasazením. Dnes jsme to nechtěli připustit. Myslím že jsme dali sice náhodné ale přitom krásné góly. Hodně nás uklidnila první branka a poté jsme již hráli v pohodě. Druhý poločas se Černilov dostal víc do hry ale zkušeně jsme si zápas pohlídali.

FK Černilov B
Martin Šmied - Černilov: Začátek jsme prospali a od toho se odvíjel průběh dalších minut, domácí si po změně stran, kdy jsme opticky přidali, ale výhru stejně pohlídali.

J. Němec [-] - J. Malý [-] , M. Šubrt [-] , J. Javůrek [-] , R. Kollár [-] - M. Borovský [-] , R. Čech [-] , L. Frizel [-] - T. Tuček [-] (45. D. Rosulek [-] ) , S. Kopecký [-] , M. Tichý [-]

L. Voltr [-] - J. Dolejší [-] (45. M. Šmied [-] ) , P. Benák [-] , M. Voltr [-] , J. Nápravník [-] - J. Nápravník [-] (80. M. Holeček [-] ) , A. Bouchal [-] , T. Matoušek [-] , T. Obzina [-] (69. K. Hlína [-] ) - J. Havlas [-] , P. Jelen [-]

ŽK: 74. P. Jelen . ČK: 90. P. Benák .
Hráči zápasu: T. Tuček , M. Tichý - T. Matoušek .