22.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Ohnišťany dramatizují průběh soutěže.

0

Ohnišťany na domácím hřišti porazily Boharyni a pouští tak na druhé místo celek z Červeněvese.

Kvalita fotbalu nechyběla.

Od začátku bylo vidět, že proti sobě stojí dva celky z čela tabulky. Oba soupeři si neponechali nic nadarmo a tak se hrál oboustranně vyrovnaný a bojovný souboj. O šance na obou stranách rozhodně nouze nebyla. Z gólu se ale radovali jen domácí. Ti tak o poločasové pauze mohli být o něco šťastnější.

V podstatě totožný průběh druhé půle.

V druhé půli se stále hrál oboustranně kvalitní fotbal. Chvíle měli na vrcho domácí, chvílema hosté. Střelecky se ale opět prosadili jen domácí a tak si nakonec připisují vydřené tři body za vítězství 2:0.