20.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Hosté si odváží tři body.

0

Boharyně si ze hřiště Malšovy Lhoty odváží jednogólové vítězství. Nadále si tak udržuje druhé místo v tabulce.

Vyrovnaný souboj ve středu pole.

První poločas se většinou odehrál od šestnáctky po šestnáctku s občasnými závary před oběma brankami. Domácí nastřelili Janatou břevno, se střelami hostí si poradil brankář Florián. Jinak se nic významného neodehrálo. Skóre prvního poločasu tedy bylo 0:0.

V podstatě totožný průběh druhé půle.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, jen s tím rozdílem, že v 60. min. po zaváhání domácí obrany svoji šanci hosté proměnili. Domácí se snažili o vyrovnání, ale v koncovce byli málo důrazní, zbrklí a netrpěliví. Hosté v závěru téměř odpadli, ale domácím se vyrovnat nepodařilo. Hosté si tak odváží tři body za těsné vítězství 0:1.

TJ Sokol Malšova Lhota
Martin Scháněl, předseda(domácí):: I přes smolnou porážku většina hráčů odvedla své. Tentokrát nechyběla bojovnost ani důraz v osobních soubojích. Bohužel opět po nešetrném zákroku soupeře bez jakéhokoliv potrestání musel střídat Kozel (koleno), vypadá to na delší absenci.

M. Florián [-] - O. Sedliský [-] , R. Kozel [-] (76. J. Radoň [-] ) , T. Janata [-] , J. Volf [-] - J. Filipi [-] , M. Scháněl [-] , P. Soukup [-] , J. Šimek [-] (46. J. Folvarský [-] ) - M. Baják [-] , J. Kotland [-] (55. O. Křičenský [-] )