13.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Lukavec zachránil ztracený zápas a vylepšil si své postavení

0

Hosté z Černivu vedli v 81. minutě 2:1. Přesto nemají ani jeden bod.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Těžký terén, bojovný fotbal

Na hřiště do Lukavce dorazil tým Sokola Černiv. Oba týmy měly před vzájemným zápasem 16 bodů, hlavně domácí ale od svých výkonů na podzim čekali daleko víc.

První poločas nabídl vyrovnaný fotbal, vše se odehrálo na těžkém terénu. Do vedení šli hosté, když se odražená střela dostala k Romanu Lubasovi, který vzápětí prostřelil Jana Brožíka. Domácím se konce první půle podařilo vyrovnat. V 41. minutě se trefil Lubomír Kořínek a dal do poločasových 1:1.

Lukavec zažil parádní konec

Po změně stran se Lukavec snažil o vyrovnání. S postupem času se mu to ale nedařilo, Černiv nadále držel těsný náskok.

To platilo do 81. minuty, než po chybě hostující obrany vyrovnal Jiří Mišani. A za šest minut byl domácí obrat dokonán. Obrana hostí opět zachybovala a zřejmě nejlepší domácí hráč Stanislav Hamza vystřelil Lukavci vítězství 3:2.

Domácí tak vyhráli druhý zápas v řadě, poskočili na osmé místo a trošku si po jinak nepovedeném podzimu spravili chuť. Sokol Černiv je jedenáctý, čeká ho ale dohrávka se Svádovem.

SK Lukavec
Jiří Hönig, trenér SK Lukavec: "Zápas na těžkém terénu jsme rozhodli až v samotném závěru . Přiklonilo se k nám i to štěstí, které jsme neměli v předchozích zápasech."

Sokol Černiv
Marcel Týce, předseda TJ Sokol Černiv: "Hrálo se na těžkém terénu. Byl to vyrovnaný, řekl bych prostě plichtový zápas. Bohužel jsme v závěru udělaly v obraně dvě chyby, které nakonec rozhodly o naší porážce."

SK Lukavec
J. Brožík [-] - J. Mišani [-] , L. Kořínek [-] , J. Kolář [-] (90. D. Zabák [-] ) , M. Richtr [-] (57. Š. Orem [-] ) , J. Zabák [-] , J. Šenfeldr [-] , S. Hamza [-] , J. Quaiser [-] , T. Engl [-] , V. Manda [-] (46. L. Oláh [-] )

T. Chodura [-] - Z. Bouška [-] , J. Lubas [-] (87. P. Mareš [-] ) , P. Krebs [-] , A. Klug [-] , M. Šilhan [-] , D. Kalivoda [-] , R. Lubas [-] , J. Štros [-] , J. Jopa [-] , V. Udatný [-]

ŽK: 50. J. Mišani - 86. M. Šilhan .
Hráči zápasu: S. Hamza .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Cvachoušek František - LESŇÁK Ondrej, PRŮŠA Dominik.