2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2016-2017

--

--

2

Šance domácích zůstaly nevyužity

TJ Sokol Vysoká Libyně přivítala ve druhém podzimním kole na svém hřišti TJ Sokol Mladotice ,,B". Nutno říci, že hned od začátku domácí celek určoval tempo zápasu. A hned v 9. minutě hráči Libyně využili převahu, stav byl 1:0, branku dal Daniel Boháč. I přes další obrovské šance domácího celku byl stav stále 1:0. Hosté hrozili spíše ke konci poločasu. A ve 40. minutě bylo srovnáno na 1:1, střelec branky byl Pavel Píša. A tak byl o poločase na ukazateli stav 1:1.

Vyrovnaná hra v druhém poločase

Hostující celek nastoupil do druhého poločasu v mnohem lepším rozpoložení, a tak hrozil i on. Domácí již neměli takovou převahu a hra byla velmi vyrovnaná. Domácí brankář pak musel několikrát zasahovat proti šancím hostujícímu celku. I když byl fotbal v druhé půli také velmi kvalitní, branky jsme se už nedočkali. A tak se šlo na penalty. V těch domácí zvítězili jasně 3:0

TJ Sokol Vysoká Libyně
Miroslav Šlechta - vedoucí: Vzhledem k prvnímu poločasu, kdy jsme měli vést minimálně 4:1 a zápas mohl být rozhodnutý, jsem nespokojený. Kluci nedávali šance, a tak jsme na to doplatili. Ve druhém poločase už se hrál vyrovnanější fotbal a mohli jsme i prohrát, nebýt dnes dobrého výkonu našeho brankáře Karla Štrunce. Naštěstí jsme zvládli aspoň penalty, ve kterých jsme zvítězili jasně 3:0

K. Štrunc [-] - D. Horký [-] , P. Kopka [-] , P. Hubka [-] , P. Pacourek [-] - D. Boháč [-] , P. Hájek [-] , L. Staněk [-] (35. M. Luňák [-] ) , R. Cepek [-] - P. Malý [-] , L. Jindra [-] -