Viktoria ve druhé půli přestřílela Trnovou

0

Po první půli vedla Úlice pouze o gól, takže domácí živili naději alespoň na remízu. Nakonec ale odešli s debaklem.

Trnová poprvé a naposledy vedla

V prvnín půli byli divácio svědkem malého obratu.

Ve 22. minutě totiž domácí obránce s číslem 16 Václav Hlávka otevíral skóre zápasu a domácí šli do vedení. Jak užale napovídá titulek, bylo to jejich poslední vedení. Ve 26. minutě totiž dokázal vyrovnat Jaroslav Hobl, záložník hostujícího celku. A netrvalo dlouho a Viktorie už vedla... To se totiž ve třicáté druhé minutě zápasu dokázal trefit Jak Květoň.

V první půli již další branka nepadla

Drama v závěru

Jan Květoň byl stěžejní postavou svého týmu. V 50. minutě totiž dával svůj druhý gól a zvyšoval na 3:1.

To mu ale nestačilo, a tak o sedm minut později Jan Květoň se trefil přesně potřetí a dokonal tak svůj hattrick.

Pak si vzala slovo Trnová. Nejdříve v 75. minutě snížil na 2:4 obránce #13 Jiří Webr a dal tak domácím ještě naději, následně ještě dokázal na rozdíl jedinné branky snížit obránce Radek Končal.

Ale nakonec stejně ještě promluvili hosté. V 87. minutě skóroval Ondřej Bělohlav, v minutě 90. pak ještě Daniel Šablatura.

Viktoria tak veze z venku cenné 3 body.

eb

TJ Sokol Trnová
M. Klik [-] - P. Vodička [-] , J. Webr [-] , V. Hlávka [-] (55. V. Němeček [-] ) - J. Roztočil [-] , J. Kříž [-] , D. Mazák [-] - M. Hauzner [-] - B. Švancar [-] (70. R. Končal [-] ) , A. Borisov [-] , L. Baloun [-]

SK Viktoria Úlice
P. Kalián [-] - V. Paveza [-] , J. Květoň [-] , J. Liška [-] (63. E. Šámal ml. [-] ) , D. Šablatura [-] , L. Soukup [-] , F. Popelka [-] , J. Hobl [-] , M. Brada [-] , O. Bělohlav [-] , J. Čermák [-]

ŽK: 88. D. Mazák .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: SOPR Dušan - FINKLAR Jaroslav (N), SCHWARZ Martin (N).