13.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Kynžvart neudržel poločasové vedení a Poříčí si odváží všechny body

0

Kynžvart na svém hřišti přivítal nováčka z Poříčí, který v minulém kole nastřílel šestku Kynšperku. Kynžvart chtěl naopak odčinit prohru proti Skalné.

První poločas patřil domácím

Šedesátka diváků se došla podívat na zápas v Kynžvartu, kam zavítal nováček soutěže Baník Královské Poříčí B, který v minulém kole přejel Kynšperk 6:0. Kynžvart chtěl před domácím publikem odčinit prohru ve Skalné, a proto se do zápasu vrhnul hned od první minuty. Bojovné utkání se v první půli odehrávalo spíše mezi šestnáctkami uprostřed hřiště s minimem šancí na obou stranách. Když už to vypadalo, že se půjde do poločasové přestávky za bezbrankového stavu, tak se po centru z rohu dostal k hlavičce Tomáš Hrdonka a poslal svůj tým do vedení 1:0. Do konce první půle už se nic zásadního nestalo a šlo se do kabin.

Obrat nastartoval Lukáš Dufek

Ve druhé půli se hosté více osmělili a bylo vidět, že si to v kabině vyříkali a začali hrát více fotbal. Postupem času přebírali otěže zápasu a byli za to také odměněni první brankou, když se hlavou trefil Lukáš Dufek a srovnal stav zápasu na 1:1, to bylo v 54. minutě.  Hosté v náporu nepolevili a snažili se o vítězný gól, který se jim nakonec podařilo vstřelit a to v 81. minutě, když si po centru ze strany naskočil do hlavičky Tomáš Reitmeier a uklidil míč k tyči, brankář domácích byl bezradný a hosté šli do vedení 1:2. Do konce zápasu už žádný gól nepadl, i když se domácí tlačili do útku co mohli, ale vyrovnávací gól se jim už dát nepodařilo a hosté si tak odváží cennou výhru.

TJ Sokol Lázně Kynžvart
Jan Šprincl: „Bylo to takový vyrovnaný utkání, vedli jsme v poločase 1:0 a oni pak hlavičkou srovnali a další hlavičkou šli do vedení. Z naší strany to bylo takové nervózní, dost lidí je na dovolené. Škoda no, vyrovnat už se nám nepodařilo, šance jsme na to nějaké měli.“

Baník Královské Poříčí B
Tomáš Reitmeier: „Myslím si, že jsme byli lepším týmem, i když v první půli to nebylo moc ono, ale ve druhé půli už jsme se rozehráli a zaslouženě vyhráli.“

D. Matoušů [-] - P. Sobotík [-] , L. Křepský [-] , M. Mázdra [-] , M. Gargula [-] (59. M. Zadňančin [-] ) - D. Buček [-] , R. Kič [-] , R. Kucharik [-] , T. Hrdonka [-] , P. Bušek [-] - O. Kucik [-]

M. Zimmel [-] - R. Zinner [-] - L. Machala [-] (63. J. Kašík [-] ) , T. Reitmeier [-] , V. Číž [-] (84. D. Pippenbacher [-] ) , L. Friml [-] , M. Harvánek [-] , L. Dufek [-] , J. Malášek [-] , M. Krček [-] (50. T. Král [-] ) , J. Herda [-]

ŽK: 66. T. Hrdonka - 33. L. Friml , 65. L. Dufek , 90. T. Reitmeier .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Balhar Ivan - KROUPA Jiří, ĎUGEL Pavol.