2.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2016-2017

V Karlových Varech diváci viděli hezké utkání

4. J. Kolář , 37. L. Merkl , 74. M. Řezáč (vl.) - 8. K. Kalina , 16. B. Rychna , 61. K. Kalina
0

Po první půli byl stav nerozhodný

Domácí na soupeře hned od počátku vlétli a už ve 4. minutě vedli 1 : 0, z hranice pokutového území se trefil, střelou do horního růžku Jakub Kolář.V 16. minutě zúročili svůj tlak, ve vyrovnávací branku hosté, zásluhou Bedřicha Rychny.Ve 37. minutě vrátil vedení domácím Lukáš Merkl, když potrestal chybnou rozehrávku hostů.Hosté ale do konce poločasu stačili vyrovnat a tak se odcházelo do kabin za stavu 2 : 2.

Obě mužstva dokázala vstřelit ve druhé půli ještě jednu branku

Ve druhé půli byla hra i nadále vyrovnaná,šance přicházely na obou stranách, výsledkem byla branka na obou stranách, takže o vítězi utkání musely rozhodnout pokutové kopy.

TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Jiří Lehečka: Bylo to vyrovnané utkání, mohlo se rozhodnout už v základní hrací době, šance byly na obou stranách

P. Ešner [-] - R. Veselský [-] , M. Šiška [-] , M. Gruber [-] (61. R. Černý [-] ) , D. Malcát [-] (51. J. Žampach [-] ) - F. Jílek [-] , K. Major [-] , L. Merkl [-] , P. Kotrla [-] (46. V. Nováček [-] ) , J. Kolář [-] - R. Riedl [-] (78. J. Hájek [-] )