Domácí desetigólovým přídělem zničili hosty z Rotavy

4. P. Jandora (vl.) , 10. J. Vican , 12. R. Kaňok , 23. B. Rychna , 40. J. Vican , 52. J. Vican , 57. J. Vican (p.) , 68. J. Vican , 84. J. Vican , 90. M. Řezáč - 43. M. Jandora , 65. J. Hanzlík , 82. J. Hanzlík
0

Po půli bylo vlastně rozhodnuto.

Domácí na svém hřišti přivítali Tj Rotas Rotava, ale popravdě moc milé přivítání to nebylo.Už ve 4. minutě si do vlastní brány srazil centr Petr Jandora a domácí vedli.V 10. minutě načal svou kanonádu Josef Vican,který zvýšil na 2 : 0.Ve 12. minutě obešel hostujícího brankáře Radek Kaňok a bylo to již 3 : 0.Domácí měli jasně navrch a ve 23. minutě vedení navýšil Bedřich Rychna krásnou střelou z dobrých pětadvaceti metrů.Ve 40. minutě opět Josef Vican dal pátý gól domácích,na což odpověděl hostující Miroslav Jandora, který snížil na 1 : 5, z pohledu hostů.

V druhém poločase kanonáda pokračovala

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva s vědomím, že je vlastně rozhodnuto a tak v horkém sobotním odpoledni se hrálo spíše pro oko diváka.V 52 a v 57. minutě se opět prosadil Josef Vican, 65. minutě se trefili hosté, konkrétně Jan Hanzlík, o tři minuty později opět Josef Vican, potom v 82. minutě zase Jan Hanzlík a v 84. minutě završil svůj šestigólový nášup Josef Vican.V 90. minutě dorazil hosty Martin Řezáč a stanovil konečné skóre na neuvěřitelných 10 : 3.Chtělo by se jen dodat,že kéž by se z této podívané poučili fotbalisté z naší nejvyšší fotbalové soutěže.

TJ Baník Union Nové Sedlo
Stanislav Suchý: Naše hra nebyla úplně skvělá, ale soupeř nepřijel v dobré formě

Počet diváků: 170. Rozhodčí: Tvrdík Ivan - ŠMAT David, PROCHÁZKA Jaroslav.