11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Tuhaň se doma nedostala k žádnému bodu

0

Tuhaň hostila borce z Polevska a nečekalo je vůbec nic jednoduchého. Hosté si na domácí věřili a v nepříznivém počasí dokázali vyloupit domácí o jednu branku. Domácí tak padají na 12. místo v tabulce...

Skóre bylo 2:2

Velice těžké utkání bylo cítit hned od začátku. Byli to domácí, kteří se dokázali prosadit jako první, když se v chaosu před bránou Polevska, které nedokázalo míč dostatečně odkopnout, zmocnil šance Marek Folíř v 5. minutě a poslal domácí do vedení. Vzápětí hosté ale vyrovnali a začalo se tak znovu od začátku. V 7. minutě se prosadil Daniel Kašpar a opět bylo vše vyrovnané. Jenže poté hosté chybovali zase a darovali tak možnost další branky pro domácí stranu, která nezaváhala a zásluhou Vaška Krse ve 22. minutě se znovu ujala vedení. Jenže poté se opět prosadili hosté a to hned za minutu. Vyrovnání měl na svědomí Jirka Suněk. Poločas se poté odbojoval až do svého konce za stavu 2:2.

Polevsko vytěžilo výhru

Hosté museli svou hru změnit, protože jejich proslulá kombinační hra v Drnovicích nevycházela. Taktika se ted řádně upravila a de facto se najelo a styl domácích, tedy nakopávat balóny a rvát se o ně vpředu. Jasně, s fotbalem to nemělo nic společného, ale účel světí prostředky. Po celou půli se trápili a nedokázali správně zakončit, právě i vinou terénu, ale nakonec se v 85. minutě zadařilo, když se trefil Denis Nečas a dokázal tak urvat body pro hosty z Polevska. Branka padla po standardce, kterou ještě brankář vyrazil, ale před brankářem se zjevilo hned kvarteto hráčů, kteří si již pohodlně pohlídali vedoucí branku. Stav tedy dozněl lépe pro hosty v poměru 2:3.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Dneska to byl velice těžký zápas. V utkání jsme bojovali a nakonec jsme i vyhráli a potvrdili jsme tak formu z minulých zápasů. Jsem spokojený s výkonem celého mužstva, ale i tak musím vypíchnout Suňka, dále našeho spolehlivého brankáře a také Satrapu na předstoperu.