11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Oldřichov dnes neměl problémy s hostující Mimoní.

0

Mimoň přijela neposílena, alespoň ne tak, jak by chtěla a toho domácí určitě chtěli využít. Na druhou stranu, výsledek je možná trochu zkreslen, neboť usílí domácích neodpovídá čtyřgólovému přídělu hostům...

Poločas vyzněl lépe pro domácí

Dnes se hrálo na velice mokrém terénu, který znepříjemňoval nahrávku, natož pořádnou kombinaci po zemi. Hosté přijeli jen v jedenácti a největší slabiny domácí dokázali využít. Oldřichov se začínal pomalu, ale jistě dostávat do šancí, ze kterých pramenily první dvě branky. V 9. minutě se prosadil Věchet Pavel, který zužitkoval dravost Jonáše, jenž mu na branku přihrál, jak se říká, až před prázdnou kasu. Pícha se potom též dostal do šance, kdy byl tváří v tvář gólmanovi, ale kupodivu to kopl přímo do něj, takže branka číslo dvě se nekonala. Až ve 30. minutě se prosadil Vitouš a to z pokutového kopu. Faulem se provinili hosté, kteří srazili Píchu. Stav tedy do poločasu 2:0.

Mimoň byla prakticky již bez šance

Je to tak, šance hostů se rapidně zmenšily hned při nástupu do druhé půle, protože nastoupili v desíti, vinou zranění, a obracet v tomto počtu utkání je skutečně velmi těžké. Tím spíše, když se v 66. minutě prosadil Nemlein, který čapl míč obránci a poslal střelu přesně do brány. Poté se ještě v 80. minutě prosadil znovu Věchet, ale to už hosté hráli dokonce o devíti. Tím pro ně všechny naděje de facto skončily a domácí už jen pohodlně, snad až chůzí dohráli utkání do konce. Stav byl tedy ve výsledku 4:0 pro domácí mužstvo z Oldřichova. Ti jsou teď čtvrtí.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (vedoucí Oldřichova): Hrálo se hodně slušně, bez karet, prostě pohodové utkání. Očekávání se naplnilo z Expert tipu, kdy jsem tušil, že přijedou neposílení. Jinak dnes nikoho nemohu vypíchnout, protože kluci sice vyhráli, ale že bych byl nějak spokojený s výkonem hráčů, kteří to víceméně odchodili, to určitě ne. Pravda, že terén moc nepomohl.

O. Vitouš [-] - J. Tyrš [-] , P. Sedláček [-] , M. Satranský [-] , P. Neumajer [-] - M. Lebruška [-] , F. Jonáš [-] (46. P. Nemlein [-] ) - P. Věchet [-] - T. Pícha [-] , M. Semerád [-] , M. Vitouš [-]