11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Valtinov opět bere až penalty

0

Vyrovnané utkání náš čekalo ve Valtinově, což bylo takové derby, které určitě mělo váhu pro oba celky. Nakonec se však dlouho hrálo bez branek a ty jsme shlédli až na konci zápasu, tedy v penaltovém rozstřelu...

Velmi jalová půle

V této půli se rodila šance za šancí a byla jen škoda, že hráči neměli štěstí, či potřebný skill v zakončení. První půle ale patřila Novinám, které se domácího celku v žádném případě nezalekly a začaly domácí trápit již od samotného hvizdu. Valtinov byl poněkud zatáhlý na své polovině a jeho možnosti přicházeli především z brejkových situacích. Jenže domácí nedokázali trefit branku, natož aby vstili první gól v utkání. To bylo víceméně vše a do poločasu tak hráči odešli za počátečního a nic neřešícího stavu 0:0.

Ani zde se nelámal chleba, ale o nervy bylo postaráno

Valtinov ve druhém poločase přidal a naopak to byli právě domácí, kdo převzal otěže v utkání. Noviny to pociťovaly, protože šance se zvyšovaly, ale opět se domácím nepoštěstilo a žádnou ze svých příležitostí neproměnily. Je to na pováženou, protože netrefit bránu ani z málého vápna, je skutečně pech. Noviny naopak nic nezabalily a hrály tak, jak mohly. Z brejku šly třeba sami na brankáře, ale ani oni si dnes do zásobníku nepořídily ostré náboje. Neschopnost dát branku tedy logicky vedla do penaltového rozstřelu, které ovládlo domácí mužstvo a to hlavně zásluhou brankáře Vimera, který se dokázal předvést. Stav na penalty 5:3, po penaltách tedy 1:0.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): No, určitě jsme chtěli vítězství. Byli oslabeni a měli jsme na to, dát branku v základní hrací době. Ale co jsme dnes zahodili, to už snad není možné. Dejme tam gólmana za ty chycené penalty a také Kristeka Kubu, dost se mi na hřišti líbil.

J. Vimer [-] - L. Mleziva [-] (19. V. Štembera [-] ) , M. Pýcha [-] , L. Doubek [-] , M. Bezděkovský [-] , J. Zelený [-] , Z. Ptáček [-] (46. L. Ptáček [-] ) , L. Novák [-] , M. Šimon [-] , J. Kristek [-] (78. T. Kudláček [-] ) , M. Nešvera [-]

TJ Noviny pod Ralskem
P. Pelc [-] - J. Plíva [-] , J. Tyll [-] , J. Švimberský [-] , J. Sukovatý [-] , M. Pavelka [-] , P. Okénko [-] , B. Žaloudek [-] , R. Okénko [-] , M. Lundák [-] , T. Jindra [-]

ŽK: 65. P. Okénko .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Volf Pavel - ŠTEMBERA Jaroslav (N), SLEJŠKA Pavel (N).