6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Pertoltice jasně porazily Polevsko

50. M. Kubín (vl.) , 70. D. Řehák , 88. J. Novák
0

Pertoltice ještě neztratili ani bod a vzhledem k jejich formě se o body nechtěli dělit ani s Polevskem, navíc na své vlastní půdě. To hosté nezačali soutěž tak dobře jako soupěř a dnes je čekal skutečně těžký úkol...

Ještě stále bez branek

Na trávníku panovalo horko, jak jinak v posledních tropických dnech nejen na Českolipsku. I tak jsme měli možnost shlédnout extrémně bojovnou první půli a to z obou stran. Oba celky měly své šance, ale k brankám to nevedlo. Polevsko přijelo značně oslabené, ale s domácím soupeřem se v první půli vypořádalo velice obstojně a dokázalo zahrát velice vyrovnaně. Tím spíše, když uvážíme, jak Pertoltice přes léto posílily. Poločas tedy skončil za téhož stavu 0:0

Pertoltice skórovaly, Polevsko odešlo

Domácí celek se v 50. minutě dostal k brance, když se nešťastně do vlastní sítě trefil hostující hráč Michal Kubín a daroval tak domácím branku na 1:0. Bohužel pro hosty, síly docházely a domácí toho také využili. V 70. minutě zahrával aut Pavel Kolda, který míč hodil až téměř do branky, ale ještě před tím ho dobře zpracoval a zakončil David Řehák a vedení již bylo o dvě branky. Polevsko už na to s prominutím nemělo, protože sil úbývalo více a více a navíc se domácí neustále tlačili vstíř další brance. V 88. minutě se k autu zase postavil Kolda a věřte nevěřte, míč hodil opět do vápna, kde se o něj tentokrát postaral Kuba Novák a pečetil konečný výsledek na 3:0 pro Pertoltice.

FK Pertoltice pod Ralskem
Milan Stehlík (vedoucí Pertoltic): Věděli jsme, že je Polevsko dobré a dnes to byl docela vyrovnané utkání. My jsme se dnes nakonec sešli a s body jsme rozhodně spokojení. Vlastně už ani nepamatuji, kdy jsme naposledy porazili Polevsko. Vypíchnu gólmana a zdůrazňuji, že jsme dnes zahráli dobře jako kolektiv. Obrana, záloha nebo útok, zkrátka všichni dnes zahráli velice slušně.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Věděli jsme, že to je kvalitní soupeř. Dnes jsem ani nečekal body, spíše mi šlo o bojovnost. Nedá se nic dělat, dneska jsme na domácí neměli, hlavně ve druhé půli, kde už jsme fyzicky odešli. Nejsme v plném počtu, ale i přes to musím před hráči smeknout za to, jak v utkání bojovali. My se teď musíme pro další utkání pořádně semknout. Jakub Stýblo byl z nás asi nejlepší, dost toho pochytal, jinak ale musím znovu zopakovat, že celý tým bojoval seč mohl.

V. Uličný [-] - P. Kolda [-] , V. Kvíz [-] (56. P. Novák [-] ) , L. Nedbal [-] , L. Šilhán [-] , D. Řehák [-] , R. Herák [-] , J. Novák [-] , S. Bozadjiev [-] (80. M. Kvíz [-] ) , J. Fedák [-] , M. Škváro [-]