Mimoň ještě stále bez bodů

32. P. Kadlec , 68. J. Fanta
0

Mimoni se zkraje ligy nedaří, což potvrzuje i jejich skóre. 0 bodů plus brankové skóre 3/11 - pro domácí to může být motivací konečně zabrat. Jenže proti stojí celek, který řeší naprosto opačné problémy...

Hosté šli do vedení

Utkání začalo s obsazenou kapacitou padesáti lidí na tribunách, což není nejhorší počet. Improvizovat se muselo na lajnách, kde chyběli pomezní rozhodčí a tak zaskakoval, kdo mohl. Zápas tedey začal a musíme si přiznat, že utkání bylo od začátku do konce velice průměrné. Byly to ale Kunratice, které daly první branku a mohly se tak radovat z vedení. Ve 32. minutě se prosadil Kadlec Pavel, který využil špatnou domácí rozehrávku, převzal balón a brankáři šajtlí nedal šanci. Mimoň sice byla posílena o dorostence, ale ti měli v nohách již jeden zápas, takže za to, jak k celému utkání přistoupili jim jistě patří všechna čest, byť to na branku do konce půle nestačilo. Prozatimní stav tedy 0:1.

Kunratice si výhru pohlídaly

To, že domácí nejsou v takové sestavě, v jaké chtějí být, bylo evidentní. Kunratice se snažily i o další branku, protože ta by dost možná domácí hřáče zlomila. Ta také přišla a zasloužil se o ní Jiří Fanta, který se přesně trefil v 68. minutě. Od levého praporku vyslal projektil, který zaplaval a nad očekávání všech zaplul do branky. Mimoňské to bohužel víceméně odrovnalo a byť snaha byla, na nic víc než na lehký závan u branky hostů, to nestačilo. Zápas se poté spíše dohrával a hosté nakonec berou plný počet bodů, díky kterým jsou nyní na prvním místě v tabulce. Výsledný stav je 0:2 pro Kunratice.

TJ Jiskra Mimoň B
Aleš Opelt (trenér Mimoně): Utkání bylo průměrné a Kunratice nás dokázaly doma obrat o body. Je to špatné, protože na poslední místo určitě nepatříme a proto se musíme do příště snažit více a zlepšit se. Zkrátka to musíme napravit. Vypíchnout musím určitě dorostence, kteří toho po dnešku musí mít více než dost, ale jinak konkrétní nebudu.

V. Parkanský [-] - J. Hřeben [-] (46. J. Sutr [-] ) , T. Bohme [-] , F. Jiránek [-] , J. Istomín [-] , P. Vít [-] (46. M. Steinhubl [-] ) , J. Vápeník [-] , J. Cibulka [-] , M. Steinfest [-] , J. Mohaupt [-] , J. Beran [-]