3.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Domácí sestřelili hosty z Brniště

0

Brniště zavítalo na jih České Lípy a souboj se očekával vyrovnaný. Brniště si z minulého utkání vzalo všechny body, a mělo výhodu v tom, že premiéru již měli za sebou. To domácí čekal teprve první zápas...

Moravec se velmi dobře vyspal

První půle nevyzněla pro hosty dobře. Měli lehčí problémy se sestavou, ale stále ještě hráli v jedenácti. Domácí na tom sice nebyli nejlépe, co se sestavy týče, ale nakonec se sešli v dobrém počtu, který dnes na hosty stačil. V 6. minutě se konala špatná rozehrávka hostů a byl to právě domácí, nejlepší střelec za loňskou sezónu, Ondra Moravec, který převzal balón a zakončil na 1:0. Druhá branka přišla též poněkud zadarmo pro domácí. Ti dokázali míč dotlačit z rohového praporku do branky gólmana Svobody i podruhé a postaral se o to kdo jiný, než domácí šutér Moravec. To se psala 27. minuta. Poločas tak dopadl pro domácí v poměru 2:0.

Obrat se dnes nekonal

Druhá půle už byla pro hosty spíše utrpením, než požitkem ze hry. Nejen, že se Brništi zranil hráč, jenž si vykloubil rameno a musel odstoupit ze hry, ale také se jim nebezpečně vzdalovalo štěstí a to ještě dále, než v první půli. Znovu to byl Ondra Moravců, na kterého byl proceděn míč, se kterým si již útočník věděl rady. Stalo se to v minutě 65. a pro jmenovaného to znamenalo hattrick. Pravda, hosté dohrávali v tu dobu již o desíti. Za pět minu, Ondřej Moravec, branka číslo čtyři. Jakoby tento mladíček neměl dost, ale branky střelcům jedině přejme. Znovu nepřesvědčivá situace při bránění ze strany hostů a znovu zakončení již třikrát jmenovaného. Stav utkání 4:0, hosté byli prakticky bez šance.

FK Brniště
Pan Ampér (Brniště): Chtěli jsme jedině výhru. Oni ale posílili, a tím nás dost překvapili. Nám se navíc poté zranil hráč a již jsme ho nedokázali nahradit a proto jsme museli dohrát v deseti. Dnes měli zřejmě lepší mužstvo. Co se týče Moravce, tak je to velmi šikovný hráč, Všechny branky zařídil de facto on. Z Brniště musím vypíchnout Marka Havelku, zahrál z nás dnes nejlépe.

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - J. Rous [-] , M. Lodinský [-] , D. Novotný [-] - L. Chladík [-] , J. Petr [-] , J. Klíč [-] , M. Jelínek [-] , Z. Habel [-] - O. Moravec [-] , D. Chládek [-] -

FK Brniště
P. Svoboda [-] - M. Havelka [-] , P. Kopecký [-] , M. Kopecký [-] , D. Luft [-] , P. Gutkais [-] , J. Kvasnička [-] , P. Stand [-] , P. Luft [-] , J. Zelenka [-] , P. Luft [-]

ŽK: 42. D. Luft , 43. M. Kopecký , 63. P. Luft .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Pospíchal Jaroslav - ŘEHÁK Martin (N), NESVAČIL František (N).