2.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

Noviny doma podlehly na penalty

0

Lokotka béčko dala do kupy sestavu a v dnešním utkání to bylo znát. Loni skončila dole a proto je co dokazovat. Noviny jsou na tom podobně. Neměly nejlepší sezónu, ale ani nejhorší a tak jakožto domácí byly v zápase nasazené...

Na branky vyrovnáno

Úvod patřil aktivnějším hostům, kteří se snažili seč mohli, ale k brance to zatím nevedlo. Naopak, jako první dostali branku o kterou se postaral hráč Novin Míra Novotný a to hned ve 13. minutě. Hosty to docela opařilo, ale snažili se dál. Odměna přišla! Ve 30. minutě padla branka do domácí sítě a zásluhu na ni má hlavně střelec Jan Hochman. Poté se ovšem dostávali do sedla domácí a do konce první půle měli míč na nohou oni, jenže branku z toho nevytěžili. Stav prozatím 1:1

Druhá půle nepoznala vítěze

Ve druhé půli se sešly mimořádně vyrovnané týmy a to bylo pro oko fanouška jedině dobře. Fotbal se hrál nahoru dolů a je jen škoda, že koření fotbalu nepřišlo s hráči na hřiště, branka totiž v tomto poločase nepadla. Celky musely dohrávat na tvrdém a nepříliš kvalitním terénu a možná, že i proto bylo náročné dostat míč za záda brankáře. Muselo se tedy jít do penalt a ty se štěstím uhráli hosté z Lípy a celkově tak po penaltách vítězí za stavu 1:2. Lokotka béčko může slavit první dva body.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (Lokotka B.): Očekávali jsme, že Noviny budou hodně dobré, ale ani my jsme dnes nezahráli špatně. Nakonec ta remíza zřejmě bude spravedlivá. V prvním kole toho moc očekávat nemůžete. Kluci si tady navíc stěžovali, že byl terén moc tvrdý a že se na něm moc hrát nedalo, hlavně ve druhé půli. Jinak za nás hrál nejlépe asi Kutloch.