6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2016-2017

--

Starý Smolivec potvrdil roli favorita

70. P. Trdlička (p.) , 78. P. Trdlička (p.) - 43. F. Trhlík (p.) , 51. O. Šustr , 59. M. Hrkel , 62. K. Dražan , 80. P. Tomášek
0

Dobřany poslední tři kola odehrály vcelku dobře a vyválčily pět bodů. Odlepily se tak od spodních pater tabulky. Pokud tam ale chtějí zůstat musí bodovat i proti Smolivci.  Ten podává kvalitní výkony a drží se na čelních příčkách. V zápase byly k vidění tři penalty a celkově sedm branek. Všechny body si odvezli hosté.

Vyrovnanější první poločas

Úvod zápasu byl poměrně vyrovnaný. Šance přicházely pozvolna. Hru tvořili spíše hosté a domácí spoléhali na dobrou hru v defenzívě. Ke konci poločasu přišla první branková příležitost. Smolivec se dostal k možnosti zahrávat pokutový kop. K ecekuci se postavil František Trhlík a nemýlil se. Domácí do konce poločasu už odpovědět nedokázali. Do šaten šli tak veselejší hosté.

Gólový poločas

Vstup do druhého poločasu vyšel hostům náramě. V 51. minutě je poslal do dvoubrankového vedení Ondřej Šustr. Chvíli na to už to bylo o tři branky. Na konci akci stál Martin Hrnkel. Hosté na hřišti dominovali. V 62. minutě skóroval Karel Dražan a už to zavánělo debaklem. Domácí ale zvýšili aktivitu a vyrovnaly síly na hřišti. V 70. minutě přišla šance na korekci skóre. Petr Trdlička se postavil k pokutovému kopu a snížil na 1:4. Za osm minut se situace opakovala. Znovu byl úspěšnější Trdlička a Dobřany vycítily šanci na body. Zpátky je ale odrazila téměř okamžitá odpověd Smolivce. V 80. minutě dostal míč do brány Pavel Tomášek a skóre bylo 2:5. Smolivec je tak stále na vrchu tabulky.