9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Na těžkém terénu výhra Chodové Plané

0

Pavel Chval - domácí hrdina.

Ofenzivní smršť

Zápas začal za chladného a deštivého počasí, avšak začal na obou stranách ofenzivně. Během 4 minut padli hned 3 góly. Za domácí se trefil v 8. minutě Václav Vyskočil v zápětí se za hosty trefil Tomáš Barna a srovnal tak na 1:1, prakticky hned po tomto góle se však poprvé do statistik zapsal Pavel Chval, který poslal domácí tým do vedení 2:1. Do konce poločasu domácí využili ještě dvě šance. V 37. minutě se prosadil Rudolf Ovčáčik a ve 41. minutě opět domácí Pavel Chval.

Domácí tým si pohlídal vedení

Když v 53. minutě snižoval Jindřich Váchal, hostující tým měl v hlavách jistě poločasové domluvy o rychlém gólu, nevzdání se, jejich touha po bodech musela tímto gólem obrovsky narůst. Avšal to by dnes nemohl hrát nejlepší střelec týmu a celé soutěže, 14-ti gólový Pavel Chval o sobě dal opět vědět a v 64. minutě má na svém kontě hattrick - 5:2. V 90. minutě pak ještě korigoval na konečných 5:3 Matěj Vrána.

Hráči utkání Pavel Chval - Jevgenij Čižikov.

TJ Slavoj Chodová Planá, z.s.
Jiří Abramčuk: Pochvala pro tým za efektivitu v zakončení, vyzdvižení P. Chvala, ale pochvala také pro Meclov za předvedenou hru.

TJ ZD Meclov
Jiří Vogeltanz: Domácí efektivnější v zakončení, hosté větší procento držení míče, pochvala pro domácí za jejich brejkové situace a následující zakončení, z hostujícího týmu vyzdvižen výkon J.Čižikova

K. Petrželka [-] - J. Abramčuk [-] , V. Benedikt [-] , P. Chval [-] , J. Pelán [-] , B. Soukup [-] (6. R. Seitz [-] ) , V. Vyskočil [-] , R. Ovčačík [-] , J. Plecitý [-] , J. Abramčuk [-] , Z. Kutička [-]

J. Kabourek [-] - M. Vrána [-] , M. Obdržálek [-] , J. Váchal [-] (83. A. Stodola [-] ) , J. Čižikov [-] , M. Nidl [-] (80. J. Suchý [-] ) , V. Kafka [-] , T. Barna [-] , J. Pačesný [-] , P. Vogeltanz [-] , R. Kopperberg [-]

ŽK: 32. J. Pelán , 45. V. Vyskočil - 36. V. Kafka , 58. J. Kabourek .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: KOŘAN Josef - KOMANEC Petr, JEŽEK Petr.