14.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

43. M. Nachtmann (p.) - 17. Z. Smolík , 26. J. Cihlář , 85. Z. Novák
0

Vypadá to, že Tlučná přezimuje na chvostu tabulky s nelichotivou nulou v kolonce bodů.

První poločas

Pro Mochtín to měli být poměrně lehké tři body, čemuž i úvod nasvědčoval. Po půl hodině hry to bylo 0:2 a domácí se nemohli ničemu divit. V 17. minutě se jako první v zápase trefil Smolík a jako druhý Cihlář v 26. minutě. Po těchto momentech vše vypadalo jako rozhodnuté, ale domácí stačili do poločasu snížit zásluhou kapitána Nachtamanna.

Druhý poločas

I přes to druhý poločas kýžené drama nenabídnul. Domácí se hnali za vyrovnání, ale nic v podobě branky nepřicházelo. Rozuzlení přišlo až v 85. minutě po třetím gólu hostu po střele Zdeňka Nováka. Konečný výsledek 1:3.