8.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Divácky atraktivní zápas přinesl sedm branek

11. T. Krejsa , 15. M. Lichý , 26. N. Lichý , 38. T. Krejsa (p.) , 79. D. Wiweger - 9. M. Koval , 25. P. Boček
0

Gólově zajímavé střetnutí nabídl souboj mezi Hradcem a Vřesinou. To ještě rozhodčí neuznal domácím jednu branku a hostům dvě.

Divácky atraktivní zápas nabídlo střetnutí Hradce s Vřesinou. Úvodní desetiminutovka patřila Vřesině. Ve 3. minutě střílel těsně nad Jan Pagáč. O tři minuty později domácí brankář Matěj Válek vyrazil pokus Petra Bočka. Vřesina pak otevřela skóre v 9. minutě, když po centru Petra Bočka pohodlně zavěsil Miroslav Koval – 0:1. Hradec reagoval takřka okamžitě, když nedůrazu hostující defenzívy využil ke vstřelení branky Tomáš Krejsa – 1:1. Po čtvrthodině vyrazil střelu Krejsy vřesinský brankář na roh. Následný  rohový kop zatočil přímo do brány Matyáš Lichý – 2:1. Ve 20. minutě mohl zvýšit na dvoubrankový rozdíl Wiweger, ale svou šanci nevyužil. O dvě minuty později neuznal rozhočí Vřesině branku pro ofsajd. Vyronání se pak hosté dočkali ve 25. minutě, když  střela Bočka z patnácti metrů skončila v síti - 2:2. Hradec však strhl vedení na svou stranu hned vzápětí, když dalekonosná střela Norberta Lichého zaplula za záda vřesinského brankáře – 3:2. Dvoubrankový trhák zajistil Hradci v 38. minutě Krejsa, který proměnil pokutový kop, který byl nařízen za faul na Daniela Wiwegera – 4:2. Hosté pak vystrašili domácího gólmana těsně před přestávkou, ale přímý kop vyrazil Válek nad bránu.

Druhá půle už byla na branky chudší. Šancí však bylo na obou stranách poměrně dost. Za Hradec v nich zklamali Matyáš Lichý a Pavel Valenta. Hradci pak nebyl uznán gól pro ofsajd. Na druhé straně se dvakrát zastřeloval Koval. V 66. minutě mohl využít chyby v hostující defenzívě Krejsa, ale svůj samostatný nájezd nevyužil. Třináct minut před koncem domácí Wiweger vystihl nepřesnou nahrávku hostujícího brankáře a pohodlně zasunul míč do prázdné brány – 5:2. V 86. minutě rozhodčí neuznal podruhé Vitězslavu Čechovi gól pro ofsajd. V závěru ještě dvakrát vychytal Válek Vojtěcha Kociána a Petra Bočka.

TJ Hradec n/M
René Černohorský (trenér): Hosté mě překvapili velice kvalitní hrou, kterou kazily tvrdé až zákeřné fauly. Fotbalově to bylo z nejlepších mužstev, které u nás hrálo. My jsme bojovali po celý zápas. Celý zápas musel být pro diváky skvělým zážitkem. Zápas zvládli rozhodčí. Klobou dolů před oběma mužstvy.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí týmu): První poločas byl vyrovnaný do třicáté minuty, následně převzali iniciativu domácí. Ve druhém poločasu je podržel gólman. V souvislosti s minulým utkáním, kdy si pan Černohorský stěžoval na rozhodčího, co máme říkat my? Ať si každý fanoušek, co tam byl udělá obrázek sám.

M. Válek [-] - P. Valenta [-] , D. Wiweger [-] (86. M. Sedláček [-] ) , R. Holuša [-] , N. Lichý [-] , T. Krejsa [-] , M. Weinhold [-] , M. Lichý [-] (89. J. Kvasnička [-] ) , R. Kubánek [-] , D. Škvára [-] , R. Dušek [-]