2.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Budišov využil přesilovku

40. M. Pražák , 45. R. Modelský (p.) , 49. P. Pizur , 61. M. Pražák , 80. R. Modelský , 90. P. Pizur
0

Rezerva Pusté Polomi zajížděla do Budišova a klíčový okamžik přišel těsně před poločasem, kdy byl vyloučen hostující gólman. Domácí pak svou přesilovku bezezbytku využili.

Zpočátku to na takový debakl vůbec nevypadalo. Obě mužstva si vypracovala nějaké šance. Za hosty je spálili David Schlossarek a Petr Kňura. Za domácí se zjevil v 33. minutě v šanci Ondřej Veliky, ale naložil s ní macešsky.  Rozhodující okamžik utkání přišel ve 40. minutě, když hostující brankář Michal Krystýn fauloval před vápnem domácího hráče ve vyložené příležitosti a dostal červenou kartu. Do branky šel místo něj Lukáš Juchelka. Následný přímý kop využil Martin Pražák, když propálil hostující zeď – 1:0. Ještě do přestávky navýšili domácí své vedení, když zužitkoval penaltu, nařízenou za sražení Pavla Pizura, Roman Modelský – 2:0.

Druhá půle byla již jasně pod taktovkou Budišova. V 49. minutě po přihrávce Jana Kurice zamířil míč do sítě Pavel Pizur – 3:0. V probíhající 61. minutě sklepl Tomáš Skácel hlavou míč na Martina Pražáka a ten byl nekompromisní – 4:0. Deset minut před koncem posila z Vítkova Roman Modelský navyšovala už na 5:0. V 88. minutě ještě zazdil velkou šanci Aleš Levák. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě Pavel Pizur po přesné přihrávce Jana Kurice – 6:0.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Jaroslav Kostecki (vedoucí mužstva): Byli jsme lepším týmem a výsledek hovoří za vše.

Sport-Club Pustá Polom B
Pavel Bubík (kapitán): Nepovedlo se vůbec nic. Brankář dostal červenou kartu a z následného přímáku jsme dostali gól. Z penalty pak druhý a pak už hráli jenom oni.

A. Krása [-] - T. Skácel [-] , J. Němeček [-] , M. Marek [-] , M. Pražák [-] - F. Pražák [-] (32. A. Levák [-] ) , R. Modelský [-] , J. Vondrouš [-] (67. P. Metelka [-] ) , J. Kuric [-] , P. Pizur [-] - O. Veliký [-] (56. O. Martynek [-] )

M. Krystýn [-] - P. Sláma [-] (74. R. Grygar [-] ) , D. Schlossarek [-] (40. L. Juchelka [-] ) , M. Mikšík [-] , A. Kubala [-] (67. J. Dvořák [-] ) , P. Kňura [-] , Z. Kačírek [-] , V. Hendrych [-] , P. Bubík [-] (56. D. Moša [-] ) , P. Bubík [-] , J. Bruna [-] (46. M. Moravec [-] )

ŽK: 70. J. Kuric - 44. J. Bruna . ČK: 40. M. Krystýn .
Hráči zápasu: J. Němeček .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: PINČEK Milan - HENNIG Antonín, HUDEČEK Lukáš.