9.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Efektivnější Nepolisy doma porazily Trutnov

34. L. Pánek , 38. L. Pánek , 50. T. Hanuš , 59. L. Pánek
0

Nepolisy v zápase s Trutnovem dokázaly lépe nakládat se svými šancemi. Díky tomu vstřelily čtyři góly, inkasovali jediný a zvítězily.

Nepolisy se ujímají vedení

Fotbalisté Trutnova si v úvodu dokázali vytvořit převahu i několik náznaků šancí. Ve finální fázi ale hostům chyběl potřebný důraz i přesnost. Obrana Nepolis tak ve spolupráci s brankářem Janem Markem dokázali šance Trutnova eliminovat. V dalším průběhu poločasu začaly být nebezpečnější Nepolisy, které mohly těžit i ze zaváhání Trutnova. Díky tomu domácí deset minut před koncem poločasu poprvé otevřeli skóre, když se ve třicáté čtvrté minutě trefil Lukáš Pánek. Útočník Nepolis byl při chuti i o čtyři minuty později, kdy se mu podařilo podruhé překonat trutnovského gólmana Lukáše Tichého. Nepolisy se tak díky dvěma slepeným gólům ujaly poločasového vedení 2:0.

Domácí kontrolují náskok

Ve druhém poločase se Trutnoští snažili o dosažení kontaktní branky, hosté ale podobně jako v prvním poločase nedokázali najít účinný recept na domácího brankáře. Místo toho se tak znovu prosazovaly Nepolisy. Pět minut po začátku druhého završil hattrick útočník Lukáš Pánek. Za tohoto, prakticky rozhodnutého stavu, si v herní pohodě hrající Nepolisy vytvořily i další příležitosti. Další branku Nepolisy přidaly v zhruba po hodině hry, kdy čtvrtý gól domácích vsítil Tomáš Hanuš. Alespoň čestný zásah zaznamenal Trutnov deset minut před koncem, kdy na konečných 4:1 upravil záložník Patrik Doubic.