9.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

Vojkovice stále v první pětici, kterou dělí jen bod!

1

Největší kanonáda v sezoně se zrodila ve Vojkovicích, odnesly to Verušičky.

Procházka růžovým sadem

Utkání, ve kterém byly karty rozdány jasně nepřineslo žádné překvapení. Domácí otevřeli skóre již v deváté miinutě zásluhou Marka Matouška. Prakticky z další akce, po které se prosadil Vašek Kučera vedli již 2:0. Po čtvrt hodině znovu Kučera zvyšoval na 3:0. Dvacátá minuta drhá branka Marka Matouška a vedení 4:0 pro domácí. Čtyři minuuty poté dovršil hatrik Kučera 5:0. Tři a třicátá minuta svůj hatrik zaznamenal také Matoušek 6:0. Za dvě minuty se prosadil znovu Kučera 7:0. Stav prvního polačasu uzavřel Aleš Pavlíček 8:0.

Střelnice pokračovala

Po pěti minutách druhé půle zaznamenali domácí devátou branku, kterou vsítil střídající Robin Kypta. Pak svou čestnou branku vsítili hosté zásluhou Lukáše Štětiny. V šedesáté osmé minutě se prosadili zase domácí a opět to byl Kypta - 10:1. Josef Ganda zvyšoval již na 11:1. Filip Menšík si také vstřelil branku 12:1. Čtvrt hodiny před koncem se připomenul Matoušek - 13:1. Prosadil se také Petr Kocifaj - 14:1. Muž, který utkání načal ho také uzavřel. S vypršením dvadesáté minuuty přidal svou pátou branku Matoušek a stanovil nový rekord sezony na 15:1.

TJ Vojkovice nad Ohří
J. Matoušek [-] (46. F. Menčík [-] ) - M. Matoušek [-] , V. Kučera [-] (46. M. Jakubík [-] ) , P. Kocifaj [-] , J. Gonda [-] , J. Petrus [-] , A. Pavlíček [-] , L. Garaj [-] (46. R. Kypta [-] ) , J. Menčík [-] , T. Žlutický [-] , V. Vyleta [-]

FK Verušičky
Š. Kvasnička [-] - P. Kvasnička [-] , J. Hikl [-] , J. Vaněček [-] , L. Štětina [-] , I. Masák [-] , K. Tvrdek [-] , P. Kvasnička [-] , L. Slivčák [-]

Počet diváků: 58. Rozhodčí: Vaněček Petr - JÍRAVA František (N), PETEŘÍK Miroslav (N).