8.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Skalná pokračuje v mizérii

53. J. Holý (p.) - 15. T. Reitmeier , 39. L. Dufek , 46. T. Reitmeier , 51. P. Bureš , 75. T. Reitmeier
0

Skalná pokračuje v mizerných výkonech a už pět zápasů neochutnala vítězství. Z posledních pěti zápasů získala pouze jeden bod a v tabulce se dál propadá. Naopak Poříčí jede na vítězné vlně od třetího kola

Skalná má v poslední době mizernou koncovku, což předváděla i v první půli

Skalná chtěla před svými fanoušky odčinit prohry, které je provází dlouhou čtyřzápasovou šňůru. Do zápasu vstoupili aktivně a měli více ze hry. První se ale do sítě trefili hosté z Poříčí, když se trefil aktivní Tomáš Reitmeier 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale byli to opět hosté, kteří přispěchali s další brankou, tentokrát se trefil Lukáš Dufek 0:2. To bylo z prvního poločasu vše a domácí si měli v přestávce co vysvětlovat, aby své akce dotáhli ke gólové tečce.

Druhá půle pokračovala v trápení Skalné

Do druhé půle vstoupili domácí velmi špatně a v první minutě druhého poločasu dostali další gól a bylo téměř po nadějích na dobrý výsledek. Na 0:3 se trefil svým druhým gólem v zápase Tomáš Reitmeier. Zaskočení domácí hráči se z obdrženého gólu pořádně neotřepali a inkasovali další branku, na 0:4 zvyšoval Pavel Bureš. Domácím se podařilo dát alespoň čestný úspěch,když se z pokutového kopu trefil Jiří Holý a snižil na 1:4.V sedmdesátépáté minutě se potřetí trefil Tomáš Reitmeier a stanovil tak konečný stav zápasu na 1:5. I když byli domácí po většinu zápasu lepším týmem, tak dostali lekci produktivity.

FK Skalná
Jaroslav Kapic: „Pořád na nás visí nějaká deka, jsme v krizi a vůbec nám to tam nepadá. Chybí nám šest chlapů ze základu a nic se nám nedaří, i když jsme byli lepším týmem, tak jsme prohráli takovým výsledkem.“

Baník Královské Poříčí B
Tomáš Reitmeier: „V zápase se nám dařilo proměňovat šance. Oni byli, bych řekl, o něco lepší než my dokonce, ale my jsme byli produktivnější, dost nás podržel náš gólman.“