7.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Rychnov nic nepodcenil a od posledního týmu veze tři body

30. A. Nguyen , 60. A. Nguyen , 70. Z. Beran - 12. V. Křenek , 23. J. Kubát (vl.) , 39. V. Křenek , 44. R. Bartoš , 72. V. Křenek (p.)
0

Kynšperk na poslední domácí zápas nenavázal a podlehl Rychnovu, který si především po výborném prvním poločase odváží všechny tři body

Rychnovští začali velmi aktivně

Rychnov zavítal do Kynšperku s jasným cílem a to nepodcenit soupeře, což se jim od úvodu dařilo velmi dobře a šli do rychlého vedení o dvě branky.

SK Dolní Rychnov
Miroslav Kopal: „Vedli jsme 1:4 poločas, ale byl to vyrovnaný zápas. Kynšperk nás překvapil, jak hráli dobře, na to že jsou na posledním místě, tak jsme si mysleli, že to bude jednoduší, ale měli jsme štěstí, že jsme všechno proměnili.“