6.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Hranice si doma poradily s Kraslicemi

0

Zápas dvou týmů z horní poloviny tabulky ovládli domácí, kteří ovládli první půli zápasu. Ve druhé části se postupně do hry dostávali hosté, kteří ale vstřelili gól velmi pozdě

Hranice byli v první půli lepší

Hranice začaly velmi dobře a do vedení mohly jít už v první minutě, gól se jim však podařilo dát ve dvacáté minutě kdy se trefil Aleš Houdek 1:0. Domácí pokračovali v náporu a byli lepším týmem, další gól se jim už dát ale v první časti nepodařilo a když ani neproměnili své šance hosté, tak po zásluze vyhráli první půli domácí Hranice.

Do druhé půle už vstoupili hosté poněkud aktivněji, ale byli to opět domácí, kterým se podařilo dát další branku, o kterou se postaral David Dorotovič, který zvyšoval na 2:0. Hosté pokračovali v náporu a gól se jim nedařilo dát až do 89. minuty, když se trefil Palocsányi David 2:1. To už bylo ale příliš pozdě a hosté odjíždí z Hranic bez bodu.

SK Kraslice
Tomáš Procházka: „Domácí na nás ze začátku docela vlítli a hned v prvních minutách mohli jít do vedení, ale svou šanci nedali. Na první gól ale dlouho nečekali a ve dvacáté minutě šli do vedení a postupem času jsme se do zápasu dostávali více a ve druhé půli už jsme byli lepší, měli jsme víc šancí, ale gól se nám podařilo dát až hodně pozdě v poslední minutě.“