6.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

Vary poprvé zaváhaly, Slavkov ukázal svoji sílu

30. F. Zázrivec , 47. D. Deme , 64. M. Hlinka , 80. M. Vedana - 14. P. Němec
0

Ve šlágru kola se proti sobě postavili aspiranti na postup a utkání ovládli domácí mladíci ze Slavkova. Vary zápas nezvládli a dostali i dvě červené karty

Vyrovnaná první půle

Stovka diváků se došla podívat na šlágr kola, kde proti sobě nastoupily celky ze špice tabulky, když první tým tabulky Karlovy Vary B zavítal do Horního Slavkova, odkud se body odvážejí velmi těžko. V letošní sezóně se to ještě nikomu nepodařilo a to ani suverénním Karlovým Varům, které zápas začaly velmi dobře a už ve čtrnácté minutě šli do vedení zásluhou Petra Němce 0:1. Domácí hráči ale nezaháleli a ještě do poločasu proměnili jednu ze svých šancí, když ve třicáté minutě vstřelil vyrovnávací gól František Zázrivec 1:1. Domácí mohli přidat ještě další branku, ale hostující gólman Michal Svoboda byl proti a konec poločasu skončil nerozhodně 1:1.

Domácí ovládli druhou půli

Do druhé půle vstoupili domácí výborně a hned ve 47. minutě otočili zápas a šli do vedení 2:1, když se trefil Daniel Deme. Domácí pokračovali v náporu a záhy přidali další branku, když se trefil Martin Hlinka, který dával na 3:1. To už hosté hráli v deseti hráčích, když putoval předčasně do sprch Daniel Slakoper. Domácím se na kopačky vnesla větší pohoda a pokračovali v dalším tlaku a přidali čtvrtý zásah, který přidal Marcel Vedana 4:1. Hosté konec zápasu špatně nesli a dostali druhou červenou kartu, kterou dostal Ladislav Kába. Domácí si zaslouženě dokráčeli ke třem bodům a Karlovy Vary tak poprvé poznali hořkost porážky.

TJ Spartak Horní Slavkov
Harald Houška: "První půle byla ještě vyrovnaná, hleděli na náš mančaft, který má 18 let průměr a překvapili jsme je a druhý poločas jsme je uběhali. Byli jsme jasně lepším týmem.“

FC Slavia Karlovy Vary B
Martin Matějček: „Měli jsme absolutnídeku, nedařilo se nám vůbec nic a podržel nás ještě náš gólman, který vychytal ještě několik gólů. Oni vyhráli zaslouženě.“

M. Plaček [-] - D. Deme [-] , M. Vedana [-] , M. Hlinka [-] , J. Prágr [-] , F. Zázrivec [-] , M. Horváth [-] , T. Kubík [-] , A. Stanko [-] , J. Legr [-] , J. Němček [-] (87. M. Vondrys [-] )

M. Svoboda [-] - L. Kába [-] , J. Janeček [-] , M. Gojkovič [-] , P. Bitman [-] (86. M. Salcman [-] ) - M. Királyi [-] , P. Němec [-] , Z. Lhoták [-] , V. Sedláček [-] - D. Slakoper [-] , M. Bartoš [-] (87. J. Brůža [-] ) -

ŽK: 59. F. Zázrivec , 70. A. Stanko - 12. J. Janeček , 23. D. Slakoper , 60. P. Bitman . ČK: 54. D. Slakoper , 84. L. Kába .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: PACHTOVÁ Michaela - HLAVATÝ Josef, HENYCH Karel.